Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Vert et Blanc Carven dla kobiet

Vert et Blanc Carven dla kobiet

Vert et Blanc marki Carven to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Vert et Blanc został wydany w 1958 roku. Nutami głowy są nuty zielone, galbanum, aldehydy i szałwia muszkatołowa; nutami serca są gardenia, jaśmin, ylang-ylang i cynamon; nutami bazy są drzewo sandałowe, wetyweria, styraks, benzoes, mech dębowy i labdanum.

Nuty zielone Galbanum Aldehydy Szałwia muszkatołowa

Gardenia Jaśmin Ylang-ylang Cynamon

Drzewo sandałowe Wetyweria Styraks Benzoes mech dębowy Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vert et Blanc by Carven.

Vert et Blanc Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carven Vert et Blanc, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carven Vert et Blanc, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vert et Blanc marki Carven. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vert et Blanc marki Carven reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Kate Moss Kate by Kate Moss Luxury Edition CoSTUME NATIONAL Scent Intense Celine Magic Bijan Bijan Wicked Myrurgia Natural de Myrurgia Paco Rabanne La Nuit Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Dioressence Grossmith Hasu-no-Hana Genny Genny Carven Intrigue Lancetti Madame Lord`s Jester Daphne