Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Variations Carven dla kobiet

Variations Carven dla kobiet

Miałem: 1

Variations marki Carven to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, piżmo, goździk (roślina), francuskie labdanum, hiacynt, drzewo sandałowe, ambra, herbata, bez i malina.

Wetyweria Piżmo Goździk (roślina) Francuskie labdanum Hiacynt Drzewo sandałowe Ambra Herbata Bez Malina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Variations by Carven.

Variations Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carven Variations, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carven Variations, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Variations marki Carven. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Variations marki Carven reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique Alcohol Free Summer Fragrance 2006 Viktor&Rolf Flowerbomb CoSTUME NATIONAL Scent Sheer Pierre Balmain Balmya de Balmain Amouage Amouage Epic Woman essence Love Game Viktor&Rolf Flowerbomb Pink Sparkle Joaquin Cortes 24k Woman Rasasi Busaina Fragonard Murmure Givenchy Play For Her Oriflame Tsun Lai