Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Variations Carven dla kobiet

Variations Carven dla kobiet

Miałem: 1

Variations marki Carven to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, piżmo, goździk (roślina), francuskie labdanum, hiacynt, drzewo sandałowe, ambra, herbata, bez i malina.

Wetyweria Piżmo Goździk (roślina) Francuskie labdanum Hiacynt Drzewo sandałowe Ambra Herbata Bez Malina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Variations by Carven.

Variations Recenzje Perfum

Variations by Carven 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carven Variations, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carven Variations, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Variations marki Carven. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Variations marki Carven reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jesus Del Pozo Halloween Tropical Domenico Caraceni Loren La Maison de la Vanille Vanille Divine des Tropiques Escada Escada Al Haramain Perfumes Marwah Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 10 Rasasi Al Ward Al Musk Pussy Deluxe Showcat Fragonard Murmure Shakira S Gucci Gucci Guilty Oriflame Mirage