Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Monsieur Carven Carven dla mężczyzn

Monsieur Carven Carven dla mężczyzn

cynamonowy

Monsieur Carven marki Carven to szyprowo - kwiatowe perfumy dla mężczyzn. Monsieur Carven został wydany w 1978 roku. Nutami głowy są aldehydy, dzięgiel, neroli, bergamotka i cytryna; nutami serca są goździk (roślina), drzewo sandałowe, paczula, cynamon, korzeń irysa, jaśmin, wetyweria i róża; nutami bazy są labdanum, skóra, kokos, cywet, mech dębowy, wanilia i mirra.

Aldehydy Dzięgiel Neroli Bergamotka Cytryna

Goździk (roślina) Drzewo sandałowe Paczula Cynamon Korzeń irysa Jaśmin Wetyweria Róża

Labdanum Skóra Kokos Cywet mech dębowy Wanilia Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Monsieur Carven by Carven.

Gianfranco Ferre  for Man

Monsieur Carven Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carven Monsieur Carven, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carven Monsieur Carven, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Monsieur Carven marki Carven. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Monsieur Carven marki Carven reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Yves Rocher Comme une Evidence A New Day Dawns Galimard Yavana Christian Dior Miss Dior Cherie 2007 Escada Escada 2005 Cacharel Liberte Stefano Canturi Canturi Sylvie No. 7 DSH Perfumes Parfum de Grasse Trussardi Fresh Yves Rocher Comme Une Evidence Limited Edition Paco Rabanne La Nuit Betty Barclay Amazing Love