Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Intrigue Carven dla kobiet

Intrigue Carven dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Intrigue marki Carven to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Intrigue został wydany w 1986 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, tangeryna i liść czarnej porzeczki; nutami serca są jaśmin, gałka muszkatołowa, brzoskwinia, lilia i Śliwka; nutami bazy są wetyweria, mech dębowy i wanilia.

Bergamotka Cytryna Amalfi Tangeryna Liść czarnej porzeczki

Jaśmin Gałka muszkatołowa Brzoskwinia Lilia Śliwka

Wetyweria Mech dębowy Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Intrigue by Carven.

Intrigue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carven Intrigue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carven Intrigue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Intrigue marki Carven. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Intrigue marki Carven reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Christian Dior Miss Dior Sisley Soir de Lune David Yurman David Yurman Fragrance Diesel Diesel Fuel For Life Cologne for Women David & Victoria Beckham Signature for Her Clinique Aromatics Elixir Sheer Velvet Philtre Sensuel Miller Harris Fleurs de Sel Oscar de la Renta Oscar Summer Dew Nina Ricci Ricci Ricci Ellie Perfume Ellie Ulric de Varens Varens essentiel Cassis Douceur Thymes Goldleaf