Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Intrigue Carven dla kobiet

Intrigue Carven dla kobiet

Intrigue marki Carven to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Intrigue został wydany w 1986 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, tangeryna i liść czarnej porzeczki; nutami serca są jaśmin, gałka muszkatołowa, brzoskwinia, lilia i Śliwka; nutami bazy są wetyweria, mech dębowy i wanilia.

Bergamotka Cytryna Amalfi Tangeryna Liść czarnej porzeczki

Jaśmin Gałka muszkatołowa Brzoskwinia Lilia Śliwka

Wetyweria Mech dębowy Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Intrigue by Carven.

Intrigue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carven Intrigue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carven Intrigue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Intrigue marki Carven. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Intrigue marki Carven reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Gucci Gucci No 3 Givenchy Amarige D'Amour Giorgio Armani Armani La Perla La Perla Lancetti Lancetti Femme Krizia Krizia Donna Istinto Cacharel Noa Dream Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Dioressence DSH Perfumes Minuit Infusion Organique Sands of Morocco L`Artisan Parfumeur La Haie Fleurie Giorgio Valenti Rose Noire Absolue