Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Intrigue Carven dla kobiet

Intrigue Carven dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Intrigue marki Carven to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Intrigue został wydany w 1986 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, tangeryna i liść czarnej porzeczki; nutami serca są jaśmin, gałka muszkatołowa, brzoskwinia, lilia i Śliwka; nutami bazy są wetyweria, mech dębowy i wanilia.

Bergamotka Cytryna Amalfi Tangeryna Liść czarnej porzeczki

Jaśmin Gałka muszkatołowa Brzoskwinia Lilia Śliwka

Wetyweria Mech dębowy Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Intrigue by Carven.

Intrigue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carven Intrigue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carven Intrigue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Intrigue marki Carven. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Intrigue marki Carven reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Hermes 24 Faubourg Comme des Garcons Odeur 71 Kate Moss Kate by Kate Moss Luxury Edition Perfumer`s Workshop Samba Nova Caron Lady Caron Estée Lauder Private Collection Jasmin White Moss Ellie Perfume Ellie Otto Kern Noa Noa Corine de Farme Camelia Sage Machado Moonstone Jean Patou Cocktail Jean Patou Caline