Marki » C » kwiatowo - zielone « Grupy

Eau Vive Carven dla kobiet

Eau Vive Carven dla kobiet

Eau Vive marki Carven to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Eau Vive został wydany w 1966 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, wetyweria, kolendra, bergamotka, pomarańcza, mandarynka, konwalia, jagody jałowca, czerwone jabłko, nuty zielone, rabarbar, wanilia i piżmo.

Lawenda Wetyweria Kolendra Bergamotka Pomarańcza Mandarynka Konwalia Jagody jałowca Czerwone jabłko Nuty zielone Rabarbar Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Vive by Carven.

Eau Vive Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carven Eau Vive, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carven Eau Vive, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Vive marki Carven. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Vive marki Carven reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Elizabeth Arden Eau Fraiche Sergio Tacchini O-Zone Woman Sergio Tacchini Calvin Klein Eternity Summer 2008 Bath and Body Works Blushing Cherry Blossom Jardin de France Muguet Burberry Burberry Summer for Women 2010 JoAnne Bassett Petit Trianon Rasasi Feelings Caesars World Ferentina Des Filles a la Vanille Riviere de Janvier Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Gin & Rosewater Philosophy Eternal Grace