Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Carven Vetiver Carven dla mężczyzn

Carven Vetiver Carven dla mężczyzn

Carven Vetiver marki Carven to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Carven Vetiver został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są grejpfrut, trawa cytrynowa i bergamotka; nutami serca są pomarańcza, lawenda i geranium; nutami bazy są benzoes, cedr, drzewo sandałowe i wetyweria.

Grejpfrut Trawa cytrynowa Bergamotka

Pomarańcza Lawenda Geranium

Benzoes Cedr Drzewo sandałowe Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Carven Vetiver by Carven.

Vetiver

Carven Vetiver Recenzje Perfum

lucky
lucky

zapach godny polecenia - obu plciom. Kupilam go wczesniej testujac na bloterku, byl boski, w sklepie na nadgarstku i ocenilam ze tak to jest to teraz jeednak nie awsze nosze go globalnie bo jest bardzoo intensywny, ale piękny.
Można go okreslic jako zapach zielony - zielarski wręcz. czuje trawe cytrynowa i lawende na pewno , gorzkie skorki z cytryny rowniez, drzewo sandalowe wnosi orientalność, podejrzewam ze zapach jest bombą z wetywerii natomiast nie umiem jeszcze sama wyodrebnic tej nuty , tak samo nie wiem czy czuc benzoesem go ale ogolem nieraz wyczuwam piekny zapach tzw starej zpomaranczowialej miekkiej ksiazki z biblioteki...nostalgicznie drzewnie aromatycznie, nawet bardzo slodko bym powiedziala zapach jest ewolujący, odurzający, optymistyczny, godny polecenia.
flakonik dla mnie przesliczny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carven Carven Vetiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carven Carven Vetiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Carven Vetiver marki Carven. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Carven Vetiver marki Carven reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Vetiver Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Christian Dior Dior Homme Parfum Adidas Born Original for Him Bentley Bentley for Men Intense Bottega Veneta Bottega Veneta Pour Homme Michael Kors Michael for Men Hermes Eau D`Orange Verte Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Tom Ford Grey Vetiver Nasomatto Black Afgano Christian Dior Eau Sauvage Cologne Calvin Klein Obsession for Men Hermes Equipage Sisley Eau de Campagne Dolce&Gabbana D&G Masculine Guerlain Coriolan Christian Dior Dune Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette