Marki » C » drzewno - przyprawowe « Grupy

Carven Pour Homme Carven dla mężczyzn

Carven Pour Homme Carven dla mężczyzn

ozonowy
wodny
Carven Pour Homme Carven dla mężczyzn Zdjęcia Carven Pour Homme Carven dla mężczyzn Zdjęcia

Carven Pour Homme marki Carven to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Carven Pour Homme został wydany w 2014 roku. Carven Pour Homme stworzyli Francis Kurkdjian i Patricia Choux. Nutami głowy są liść fiołka i grejpfrut; nutami serca są gałka muszkatołowa, szałwia i cedr; nutami bazy są wetyweria i drzewo sandałowe.

Liść fiołka Grejpfrut

Gałka muszkatołowa Szałwia Cedr

Wetyweria Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Carven Pour Homme by Carven.

Carven Pour Homme Recenzje Perfum

AgnieszkaK.
AgnieszkaK.

Wow, ale siekiera! czytałam, że zapach ma moc, ale i tak zostałam zaskoczona. Gałka muszkatołowa do kwadratu. Wetyweria, szałwia. Wszystko w wydaniu bezkompromisowym. Piekące szaleństwo. Bardzo mi się podoba myśl, że jakiś mężczyzna by się na to odważył :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carven Carven Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carven Carven Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Carven Pour Homme marki Carven. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Carven Pour Homme marki Carven reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Esprit Life by Esprit Men Sahlini Parfums L'Homme Annick Goutal Vetiver Lubin Le Vetiver Baldessarini Del Mar Marbella Edition Canali Canali Style Jaguar Jaguar Prestige Bijan Bijan VIP Prada Infusion de Vetiver Aramis Impeccable Ulric de Varens Creation N° 44 Florascent Aqua Colonia Vetyver