Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Carven L`Eau Intense Carven dla mężczyzn

Carven L`Eau Intense Carven dla mężczyzn

Carven L`Eau Intense Carven dla mężczyzn Zdjęcia Carven L`Eau Intense Carven dla mężczyzn Zdjęcia Carven L`Eau Intense Carven dla mężczyzn Zdjęcia

Carven L`Eau Intense marki Carven to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Carven L`Eau Intense został wydany w 2016 roku. Carven L`Eau Intense stworzyli Jerome Di Marino i Francis Kurkdjian. Nutami głowy są mięta, włoska cytryna i grejpfrut; nutami serca są liść brzozy, lawenda, imbir i kardamon; nutami bazy są cedr i ambra.

Mięta Włoska cytryna Grejpfrut

Liść brzozy Lawenda Imbir Kardamon

Cedr Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Carven L`Eau Intense by Carven.

Pleasures For Men

Carven L`Eau Intense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carven Carven L`Eau Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carven Carven L`Eau Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Carven L`Eau Intense marki Carven. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Carven L`Eau Intense marki Carven reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Azzaro Azzaro Now Men Aveda Chakra 4 Fulfillment Jaguar Jaguar Fresh Man Geo. F. Trumper Marlborough Cologne Geo. F. Trumper Lavender Water Antica Farmacista Fico Verde Lotto Gravity Power for Men Le Labo Bergamote 22 Memo Moon Safari Neil Morris Hippie Teufels Kuche Patchouly Lavandula Rose en Bos Imithi