Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Carven L`Eau Intense Carven dla mężczyzn

Carven L`Eau Intense Carven dla mężczyzn

Carven L`Eau Intense Carven dla mężczyzn Zdjęcia Carven L`Eau Intense Carven dla mężczyzn Zdjęcia Carven L`Eau Intense Carven dla mężczyzn Zdjęcia

Carven L`Eau Intense marki Carven to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Carven L`Eau Intense został wydany w 2016 roku. Carven L`Eau Intense stworzyli Jerome Di Marino i Francis Kurkdjian. Nutami głowy są mięta, włoska cytryna i grejpfrut; nutami serca są liść brzozy, lawenda, imbir i kardamon; nutami bazy są cedr i ambra.

Mięta Włoska cytryna Grejpfrut

Liść brzozy Lawenda Imbir Kardamon

Cedr Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Carven L`Eau Intense by Carven.

Pleasures For Men

Carven L`Eau Intense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carven Carven L`Eau Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carven Carven L`Eau Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Carven L`Eau Intense marki Carven. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Carven L`Eau Intense marki Carven reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Chevignon Che by Chevignon Byblos Blu Man Energy Jean Paul Gaultier Monsieur Eau du Matin Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Morning Man Leonard Leonard Homme Geo. F. Trumper Sandalwood Cologne Opus Oils Divine: Pan Olivier Durbano Turquoise Ted Baker M Profumum Roma Victrix Van Gils Classic Hugo Boss Boss Bottled Night