Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Carven Couture Carven dla kobiet

Carven Couture Carven dla kobiet

Carven Couture marki Carven to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Carven Couture został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są mandarynka, bergamotka, czarna porzeczka i brzoskwinia; nutami serca są jaśmin, róża, irys i wanilia; nutami bazy są cedr, piżmo, paczula i mech dębowy.

Mandarynka Bergamotka Czarna porzeczka Brzoskwinia

Jaśmin Róża Irys Wanilia

Cedr Piżmo Paczula mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Carven Couture by Carven.

Carven Couture Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carven Carven Couture, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carven Carven Couture, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Carven Couture marki Carven. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Carven Couture marki Carven reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Tresor Sparkling Moschino Cheap and Chic Hippy Fizz Satellite Corrida La Perla J`Aime La Nuit Givenchy Be Givenchy John Richmond John Richmond Eau de Parfum Franck Olivier Sun Java for Women Boadicea the Victorious Pure Maitre Parfumeur et Gantier Fraiche Passiflore essence Surf`s Up Montale Pure Gold InStyle Sex In The City Lust