Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

So Pretty Sirop des Bois Cartier dla kobiet

So Pretty Sirop des Bois Cartier dla kobiet

So Pretty Sirop des Bois marki Cartier to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. So Pretty Sirop des Bois został wydany w 2000 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, drzewo sandałowe, róża i malina.

Piżmo Drzewo sandałowe Róża Malina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about So Pretty Sirop des Bois by Cartier.

So Pretty Sirop des Bois Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cartier So Pretty Sirop des Bois, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cartier So Pretty Sirop des Bois, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum So Pretty Sirop des Bois marki Cartier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu So Pretty Sirop des Bois marki Cartier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Jeans Couture Woman Azzaro Azzura Giorgio Armani Summer Mania Eau Fraiche pour Femme Marina Marinof Un Peu, Beaucoup, A La Folie... Romea D`Ameor The Taj Mahal’s Eternal Love CnR Create Aquarius Oriflame Elvie Summer Magic Chipie Chipie Franck Olivier L'Eau de Franck Olivier Memoire Liquide Vacances Liquide Stacked Style Fuji Flower Victoria`s Secret Passionate Kisses