Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

So Pretty Sirop des Bois Cartier dla kobiet

So Pretty Sirop des Bois Cartier dla kobiet

So Pretty Sirop des Bois marki Cartier to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. So Pretty Sirop des Bois został wydany w 2000 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, drzewo sandałowe, róża i malina.

Piżmo Drzewo sandałowe Róża Malina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about So Pretty Sirop des Bois by Cartier.

So Pretty Sirop des Bois Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cartier So Pretty Sirop des Bois, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cartier So Pretty Sirop des Bois, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum So Pretty Sirop des Bois marki Cartier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu So Pretty Sirop des Bois marki Cartier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Amor Amor Carolina Herrera 212 a Summer on Ice 2003 Escada Sunny Frutti Escada Island Kiss Puma Puma I`m Going Woman Alfred Sung Shi Pupa Puposhka Adidas Tropical Passion Gai Mattiolo Gai Mattiolo MDCI Parfums Peche Cardinal CnR Create Virgo MOR Cassis Noir