Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

So Pretty Eau d'Or Blanc Cartier dla kobiet

So Pretty Eau d'Or Blanc Cartier dla kobiet

Mam: 1

So Pretty Eau d'Or Blanc marki Cartier to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. So Pretty Eau d'Or Blanc został wydany w 1999 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, nuty kwiatowe, nuty drzewne, nuty zielone i piżmo.

Irys Nuty kwiatowe Nuty drzewne Nuty zielone Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about So Pretty Eau d'Or Blanc by Cartier.

So Pretty Eau d'Or Blanc Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cartier So Pretty Eau d'Or Blanc, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cartier So Pretty Eau d'Or Blanc, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum So Pretty Eau d'Or Blanc marki Cartier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu So Pretty Eau d'Or Blanc marki Cartier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Kenzo Flower by Kenzo Le Parfum Comme des Garcons Odeur 53 Giorgio Armani Emporio Armani White For Her Gabriela Sabatini Private Edition Al-Rehab Mubakhar Serge Lutens Iris Silver Mist Paul Smith Sunshine Edition for Women Baldinini Baldinini de Nuit Strange Invisible Perfumes Musc Botanique Ajmal Unveil Girard Provence Spring Salvador Dali Little Kiss Me