Marki » C » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

So Pretty Eau Fruitee Cartier dla kobiet

So Pretty Eau Fruitee Cartier dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

So Pretty Eau Fruitee Cartier dla kobiet Zdjęcia

So Pretty Eau Fruitee marki Cartier to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. So Pretty Eau Fruitee został wydany w 2000 roku. Nutami głowy są mandarynka, bergamotka i neroli; nutami serca są jaśmin, irys, róża i orchidea; nutą bazy jest piżmo.

Mandarynka Bergamotka Neroli

Jaśmin Irys Róża Orchidea

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about So Pretty Eau Fruitee by Cartier.

So Pretty Eau Fruitee Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cartier So Pretty Eau Fruitee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cartier So Pretty Eau Fruitee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum So Pretty Eau Fruitee marki Cartier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu So Pretty Eau Fruitee marki Cartier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - aldehydowe
Angel Schlesser Angel Schlesser Femme Dolce&Gabbana Sicily Van Cleef & Arpels First Escada Escada Acte 2 Bill Blass Amazing Givenchy Les Parfums Mythiques - L'Interdit Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - Miroir des Secrets Frederic Malle Iris Poudre Orlane Eau d`Orlane Orlane Autour de l’Iris Jeanne Arthes Cassandra Jaclyn Smith California