Marki » C » kwiatowo - zielone « Grupy

So Pretty Cartier dla kobiet

So Pretty Cartier dla kobiet

So Pretty Cartier dla kobiet Zdjęcia

So Pretty marki Cartier to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. So Pretty został wydany w 1995 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Guichard. Nutami głowy są jeżyna, mandarynka, brzoskwinia, neroli i bergamotka; nutami serca są irys, orchidea, korzeń irysa, jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, benzoes, mech dębowy, wetyweria i cedr.

Jeżyna Mandarynka Brzoskwinia Neroli Bergamotka

Irys Orchidea Korzeń irysa Jaśmin Konwalia Róża

Piżmo Drzewo sandałowe Benzoes mech dębowy Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about So Pretty by Cartier.

So Pretty Recenzje Perfum

amanda
amanda

Nie przypuszczałam,że ten zapach z mojej nieulubionej kategorii zdobędzie moje zainteresowanie.
Bo uznanie na pewno,doceniam zapachy dobre,choć nie pochodzą z moich ulubionych kategorii.
Po początkowej zieleni,dochodzi róża i dzięki niej jest tak pięknie jak i towarzyszacym jej owocom.
Róża jest lekko kremowa i przypudrowana irysem, z dodatkiem słodkich miękkich owoców, brzoskwini,jagód.
Ma też w sobie ślad neroli,odurzający biały kwiat i wiatr ,który niesie łagodny powiew mchu dębowego.
Typowy zapach trącający już vintage, ze sporą ilością nut dobrze razem połączonych. Nie może być mowy o ciężkości,przeładowaniu.
Jest już obecnie typem zanikającym w przypływie lekkich,czasem zbyt rozmytych zapachów.
Ma głębię,duszę i nie straszny jakimś topornym vintage, w którym zazwyczaj inni,z reguły bardzo młodzi ludzie widzą jakieś leciwe panie.
Ma w sobie szyk i elegancję z pewnością ponadczasową i tego typu perfumy to perełki w perfumiarstwie na ,które należy chuchać.

marialisa
marialisa

Niestety na mnie So Pretty mocno się kwasi, różyczka jest polana obficie sokiem z niedojrzałych jeżyn. Szypr, owszem, ale taki jakiś minorowy. Uwaga - jest też szminka czy zapach lalki Baby Born, jak twierdzi moja córka;(

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cartier So Pretty, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cartier So Pretty, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum So Pretty marki Cartier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu So Pretty marki Cartier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ralph Lauren Safari Montale Dark Purple Clinique Aromatics Elixir Issey Miyake L'eau d'Issey John Galliano John Galliano Yves Rocher Magnolia Yves Saint Laurent Paris Fendi Fendi Theorema Lancome Tresor Chanel Chanel No 19 Eau de Parfum Christian Dior Poison Tendre Oscar de la Renta Volupte Lubin Idole Eau de Parfum Donna Karan Black Cashmere Gucci L'Arte di Gucci Diptyque Do Son Sisley Soir de Lune Eau D`Italie Bois d’Ombrie Christian Dior Dolce Vita Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Forever and Ever