Marki » C » « Grupy

Santos Eau de Sport Cartier dla mężczyzn

Santos Eau de Sport Cartier dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

Santos Eau de Sport marki Cartier to perfumy dla mężczyzn. Santos Eau de Sport został wydany w 1989 roku. Nutami głowy są rozmaryn, dzięgiel, kolendra, estragon, bergamotka i cytryna; nutami serca są goździk (roślina), kwiat pomarańczy, drzewo sandałowe, paczula, jodła balsamiczna, jaśmin, kminek, wetyweria i cedr; nutami bazy są labdanum, fasolka tonka, ambra, piżmo, benzoes, mech dębowy, wanilia i styraks.

Rozmaryn Dzięgiel Kolendra Estragon Bergamotka Cytryna

Goździk (roślina) Kwiat pomarańczy Drzewo sandałowe Paczula Jodła balsamiczna Jaśmin Kminek Wetyweria Cedr

Labdanum Fasolka tonka Ambra Piżmo Benzoes Mech dębowy Wanilia Styraks

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Santos Eau de Sport by Cartier.

Santos Eau de Sport Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cartier Santos Eau de Sport, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cartier Santos Eau de Sport, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Santos Eau de Sport marki Cartier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Santos Eau de Sport marki Cartier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
XOXO Heartbeat Torrente L`Or Rouge Profumum Roma Dulcis in Fundo Joop! Joop! Go Electric Heat Ocean Pacific OP Juice for Women Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Matin Demeter Fragrance Condensed Milk Rubino Cosmetics Room 726 Red Etro Relent Porsche Design The Essence Summer Ice CB I Hate Perfume CBMUSK Cinq Mondes Pluie de Pétales de Fleurs d'Oranger