Marki » C » aromatyczno - fougere « Grupy

Pasha de Cartier Fraicheur Menthe Cartier dla mężczyzn

Pasha de Cartier Fraicheur Menthe Cartier dla mężczyzn

Pasha de Cartier Fraicheur Menthe marki Cartier to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Pasha de Cartier Fraicheur Menthe został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mark Buxton. Perfumy zawierają takie składniki, jak labdanum, kolendra, drzewo sandałowe, paczula, lawenda, mandarynka, mięta, kminek, mech dębowy i brazylijskie drzewo różane.

Labdanum Kolendra Drzewo sandałowe Paczula Lawenda Mandarynka Mięta Kminek Mech dębowy Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pasha de Cartier Fraicheur Menthe by Cartier.

Pasha de Cartier Fraicheur Menthe Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cartier Pasha de Cartier Fraicheur Menthe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cartier Pasha de Cartier Fraicheur Menthe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pasha de Cartier Fraicheur Menthe marki Cartier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pasha de Cartier Fraicheur Menthe marki Cartier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Lacoste Eau de Sport Mexx Mexx Man Alfred Sung Sung Homme Tom Tailor New Experience Man Sean John Unforgivable Acqua di Biella Bursch Paco Rabanne Tenere Emanuel Ungaro Ungaro Man Franck Olivier Sun Java for Men Eclectic Collections Carte Blanche N10Z Intense TEN by Intense Francesco Smalto Francesco Smalto pour Homme