Marki » C » drzewne « Grupy

Pasha de Cartier Edition Prestige Acier Cartier dla mężczyzn

Pasha de Cartier Edition Prestige Acier Cartier dla mężczyzn

Mam: 1

Pasha de Cartier Edition Prestige Acier marki Cartier to drzewne perfumy dla mężczyzn. Pasha de Cartier Edition Prestige Acier został wydany w 1992 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, ambra i cedr.

Drzewo sandałowe Ambra Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pasha de Cartier Edition Prestige Acier by Cartier.

Pasha de Cartier Edition Prestige Acier Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cartier Pasha de Cartier Edition Prestige Acier, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cartier Pasha de Cartier Edition Prestige Acier, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pasha de Cartier Edition Prestige Acier marki Cartier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pasha de Cartier Edition Prestige Acier marki Cartier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Aramis Aramis Bermuda Tonic Givenchy Les Parfums Mythiques - Vetiver Benetton Paradiso Inferno Man Guerlain Vetiver Parfumerie Generale PG18 Cadjmere Ajmal Vice Le Labo Vetyver 46 Gendarme 7 Sinful Scents Lust Maitre Parfumeur et Gantier Route du Vetiver Roxana Illuminated Perfume Chaparral® Roger Vivier Le Santal Ortigia Sicilia Sandalo