Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Pasha de Cartier Edition Noire Cartier dla mężczyzn

Pasha de Cartier Edition Noire Cartier dla mężczyzn

Pasha de Cartier Edition Noire Cartier dla mężczyzn Zdjęcia

Pasha de Cartier Edition Noire marki Cartier to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Pasha de Cartier Edition Noire został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, cedr, ambra, nuty wodne, czarny pieprz, irys, fiołek, goździk (przyprawa), heliotrop i mięta.

Cytrusy Cedr Ambra Nuty wodne Czarny pieprz Irys Fiołek Goździk (przyprawa) Heliotrop Mięta

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pasha de Cartier Edition Noire by Cartier.

Kun Mukthalifan Men
Uomo?

Pasha de Cartier Edition Noire Recenzje Perfum

thefuzz
thefuzz

Recenzując ten zapach można zapytać: po co on powstał? Do klasycznej (klasycznego?) Pasha ma się nijak. Ani nie nawiązuje do uroczego retro-szyku protoplasty, ani go nie reinterpretuje, nie ma też znacząco lepszych parametrów. Moje tłumaczenie marketingowców z Cartier jest takie, że po prostu chcieli mieć w portfolio coś "bossowego". Udało się z nawiązką - Pasha Noire to zapach jest z kategorii użyć i zapomnieć (raz!). Nic chwytliwego, zero emocji, zapach jakich wiele w mainstreamie. A czerni w nim tyle, co zwolenników związków partnerskich w PiS. Podsumowując: porażka. Tym bardziej na tle innych zapachów Cartier, które znam / posiadam i uważam za dobre lub wręcz wybitne. Mam nadzieję, że to jednorazowa wtopa Cartier, a nie początek tendencji.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cartier Pasha de Cartier Edition Noire, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cartier Pasha de Cartier Edition Noire, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pasha de Cartier Edition Noire marki Cartier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pasha de Cartier Edition Noire marki Cartier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Davidoff Champion Davidoff Zino Davidoff Bottega Veneta Bottega Veneta Pour Homme Essence Aromatique Giorgio Armani Armani Eau de Cèdre Cartier Declaration d'Un Soir Hermes Hermes Terre d'Hermes Eau Tres Fraiche Givenchy Xeryus Rouge Burberry London for Men Valentino Valentino Uomo Intense Chanel Bleu de Chanel Miraculum Chopin Serge Lutens L'Eau Froide Calvin Klein Eternity For Men Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Viktor&Rolf Spicebomb Bentley Bentley for Men Intense Calvin Klein CK One Shock For Him Versace Versace Man Eau Fraiche Calvin Klein Obsession for Men Guerlain L’Homme Ideal