Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Pasha de Cartier Edition Noire Cartier dla mężczyzn

Pasha de Cartier Edition Noire Cartier dla mężczyzn

Pasha de Cartier Edition Noire Cartier dla mężczyzn Zdjęcia

Pasha de Cartier Edition Noire marki Cartier to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Pasha de Cartier Edition Noire został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, cedr, ambra, nuty wodne, czarny pieprz, irys, fiołek, goździk (przyprawa), heliotrop i mięta.

Cytrusy Cedr Ambra Nuty wodne Czarny pieprz Irys Fiołek Goździk (przyprawa) Heliotrop Mięta

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pasha de Cartier Edition Noire by Cartier.

Kun Mukthalifan Men

Pasha de Cartier Edition Noire Recenzje Perfum

allie
allie

Podpisuję się wszystkimi kończynami pod recenzją thefuzz. A od siebie dodam: O matko, jak ja nie lubię tego rodzaju męskich zapachów...

Trochę cytrusów, trochę lekkich ziółek, sporo bezpiecznego cedru, ciut transgenderowych fiołków no i to, czego w perfumach męskich nie znoszę organicznie i do samego szpiku kości - tzw. aquatic note. To jest wg mnie akord, który potrafi zrujnować najbardziej wyszukaną kompozycję. Konia z rzędem temu, kto wskaże mi męskie perfumy, w których ta nuta nie pachnie tanio, tandetnie i pospolicie. I tym samym nie sprawia, że cała kompozycja nabiera takiegoż charakteru.

Nie tego się spodziewałam po wersji noir (haha, dobre sobie!) Pashy. Lubię Was, Cartier, ale tym razem się nie popisaliście. You're dismissed.

Tommy
Tommy

Ciekawszy od podstawowej wersji Pasha de Cartier, nie poraża bowiem natarczywą wonią kminku na skórze przy wygaszaniu, Edition Noire atrakcyjniej pachnie od Boucherona Quatre, czy Gucci Guilty, których woń wydaje mi się dość pospolita, czy wręcz syntetyczna jak w przypadku pierwszej z wymienionych marek. Wersja sportowa niniejszego pachnidła jest rownież niczego sobie i pewnie prędzej nabyłbym ją właśnie aniżeli tę, od której się wywodzi. Co do marki Cartiera, z pewnością zakupię niebawem nowość o pokrzepiającym, choć stosunkowo linearnym zapachu Cartier L'envol EDP 100 ml. Sam flakon, wyglądający jak ampułka bądź żarówka, prezentuje się znakomicie. Zapowiada się więc - zgodnie z nazwą samej perfumy - całkiem niezły odlot.

thefuzz
thefuzz

Recenzując ten zapach można zapytać: po co on powstał? Do klasycznej (klasycznego?) Pasha ma się nijak. Ani nie nawiązuje do uroczego retro-szyku protoplasty, ani go nie reinterpretuje, nie ma też znacząco lepszych parametrów. Moje tłumaczenie marketingowców z Cartier jest takie, że po prostu chcieli mieć w portfolio coś "bossowego". Udało się z nawiązką - Pasha Noire to zapach jest z kategorii użyć i zapomnieć (raz!). Nic chwytliwego, zero emocji, zapach jakich wiele w mainstreamie. A czerni w nim tyle, co zwolenników związków partnerskich w PiS. Podsumowując: porażka. Tym bardziej na tle innych zapachów Cartier, które znam / posiadam i uważam za dobre lub wręcz wybitne. Mam nadzieję, że to jednorazowa wtopa Cartier, a nie początek tendencji.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cartier Pasha de Cartier Edition Noire, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cartier Pasha de Cartier Edition Noire, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pasha de Cartier Edition Noire marki Cartier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pasha de Cartier Edition Noire marki Cartier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Davidoff Champion Davidoff Zino Davidoff Alfred Dunhill Icon Giorgio Armani Armani Eau de Cèdre Guerlain Guerlain Homme Intense Guerlain Guerlain Homme Hermes Hermes Terre d'Hermes Eau Tres Fraiche Givenchy Xeryus Rouge Alfred Dunhill Dunhill Icon Absolute Chanel Bleu de Chanel Miraculum Chopin Boucheron Jaipur Homme Christian Dior Eau Sauvage Serge Lutens L'Eau Froide Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Cartier Declaration d'Un Soir Guerlain Heritage Eau de Toilette Calvin Klein Eternity For Men Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme