Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Pasha de Cartier Edition Noire Cartier dla mężczyzn

Pasha de Cartier Edition Noire Cartier dla mężczyzn
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 7
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Mam: 2 Miałem: 2 Chcę: 2

główne akordy
cytrusowy
drzewny
ambrowy
świeży
pudrowy
Zdjęcia
Pasha de Cartier Edition Noire Cartier dla mężczyzn Zdjęcia

Pasha de Cartier Edition Noire marki Cartier to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Pasha de Cartier Edition Noire został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, cedr, ambra, nuty wodne, czarny pieprz, irys, fiołek, goździk (przyprawa), heliotrop i mięta.

Perfume rating: 2.43 out of 5 with 7 votes.

Perfumowe Nuty

Cytrusy Cedr Ambra Nuty wodne Czarny pieprz Irys Fiołek Goździk (przyprawa) Heliotrop Mięta

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 0
 
przeciętna 0
 
duża 2
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 0
 
przeciętna 2
 
duża 0
 
olbrzymia 0
 

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pasha de Cartier Edition Noire by Cartier.

Ten zapach przypomina mi...  
Kun Mukthalifan Men
1 nie tak
Uomo?
0 nie tak

Advertisement

Pasha de Cartier Edition Noire Recenzje Perfum

thefuzz
thefuzz

Recenzując ten zapach można zapytać: po co on powstał? Do klasycznej (klasycznego?) Pasha ma się nijak. Ani nie nawiązuje do uroczego retro-szyku protoplasty, ani go nie reinterpretuje, nie ma też znacząco lepszych parametrów. Moje tłumaczenie marketingowców z Cartier jest takie, że po prostu chcieli mieć w portfolio coś "bossowego". Udało się z nawiązką - Pasha Noire to zapach jest z kategorii użyć i zapomnieć (raz!). Nic chwytliwego, zero emocji, zapach jakich wiele w mainstreamie. A czerni w nim tyle, co zwolenników związków partnerskich w PiS. Podsumowując: porażka. Tym bardziej na tle innych zapachów Cartier, które znam / posiadam i uważam za dobre lub wręcz wybitne. Mam nadzieję, że to jednorazowa wtopa Cartier, a nie początek tendencji.

Nov
30
2015

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cartier Pasha de Cartier Edition Noire, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cartier Pasha de Cartier Edition Noire, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pasha de Cartier Edition Noire marki Cartier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pasha de Cartier Edition Noire marki Cartier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Advertisement

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Morgan Morgan de Toi Homme Avon Unscripted Montale Crystal Aoud Geo. F. Trumper Sandalwood Cologne Donna Karan DKNY Men 2009 Avon Avon Jet Homme Nez a Nez Figues et Garçons O Boticario Portinari Agonist The Infidel Corine de Farme Tabac Spirit Trussardi L'Uomo Basile Basile Style Homme

Advertisement

Popularne marki i zapachy: