Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Pasha de Cartier Cartier dla mężczyzn

Pasha de Cartier Cartier dla mężczyzn

lekko korzenny
Pasha de Cartier Cartier dla mężczyzn Zdjęcia Pasha de Cartier Cartier dla mężczyzn Zdjęcia Pasha de Cartier Cartier dla mężczyzn Zdjęcia

Pasha de Cartier marki Cartier to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Pasha de Cartier został wydany w 1992 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Cavallier. Nutami głowy są lawenda, mandarynka, mięta, kminek i anyż; nutami serca są kolendra i brazylijskie drzewo różane; nutami bazy są labdanum, drzewo sandałowe, paczula i mech dębowy.

Lawenda Mandarynka Mięta Kminek Anyż

Kolendra Brazylijskie drzewo różane

Labdanum Drzewo sandałowe Paczula mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pasha de Cartier by Cartier.

Jazz
Le 3` Homme de Caron

Pasha de Cartier Recenzje Perfum

Jol
Jol

Recenzując Santosa napisałam, że Pasha jest świeższa, nie tak balsamiczna jak Santos. Mimo to, jest ciężkawa. Podobieństwo w tych perfumach jest tylko pozorne. Owszem, półka ta sama, czyli zapach dla mężczyzny dojrzałego, z klasą i o ile Pashę w połączeniu z dżinsami mogłabym zaakceptować, tak Santosa absolutnie nie, bo ten drugi zostałby wręcz sprofanowany.

Pasha otwiera się mocno przyprawowo, następnie wygadza się. Dominują drzewo sandałowe, paczula, mech i gorzkawe labdanum. Początkowo czułam ostry kminek i kolendrę, gdzieś tam w tle przez chwilę miętę.

Czuć, że to już nie to samo, to już lata 90., 11 lat starszy brat Santosa nie porywa jak jego poprzednik.

Pozycja warta przetestowania, a jeśli choć przez chwilę coś pociągającego odkryjecie w tym zapachu, nie możecie przegapić Santosa.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cartier Pasha de Cartier, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cartier Pasha de Cartier, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pasha de Cartier marki Cartier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pasha de Cartier marki Cartier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Givenchy Gentleman Calvin Klein Obsession for Men Ralph Lauren Polo Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Guerlain Heritage Eau de Toilette Chanel Pour Monsieur Versace Versace Man Christian Dior Eau Sauvage Franck Olivier Eau de Passion Men Rasasi Egra Men Valentino Valentino Uomo Michael Kors Michael for Men Rasasi Tasmeem Men Guy Laroche Drakkar Noir Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Azzaro Twin for Men Van Cleef & Arpels Van Cleef & Arpels pour Homme Sisley Eau de Campagne Lalique Lalique Pour Homme