Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Panthere Cartier dla kobiet

Panthere Cartier dla kobiet

Panthere Cartier dla kobiet Zdjęcia Panthere Cartier dla kobiet Zdjęcia Panthere Cartier dla kobiet Zdjęcia Panthere Cartier dla kobiet Zdjęcia Panthere Cartier dla kobiet Zdjęcia Panthere Cartier dla kobiet Zdjęcia Panthere Cartier dla kobiet Zdjęcia Panthere Cartier dla kobiet Zdjęcia

Panthere marki Cartier to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Panthere został wydany w 1986 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są labdanum, imbir, kwiat pomarańczy, mandarynka, pieprz, grejpfrut i róża; nutami serca są gałka muszkatołowa, goździk (roślina), tuberoza, irys, gardenia, frezja, jaśmin, karo-korund, wetyweria, heliotrop, ylang-ylang i narcyz; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, paczula, piżmo, cywet, wanilia, mech dębowy, kadzidło i cedr.

Labdanum Imbir Kwiat pomarańczy Mandarynka Pieprz Grejpfrut Róża

Gałka muszkatołowa Goździk (roślina) Tuberoza Irys Gardenia Frezja Jaśmin Karo-korund Wetyweria Heliotrop Ylang-ylang Narcyz

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Paczula Piżmo Cywet Wanilia mech dębowy Kadzidło Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Panthere by Cartier.

Panthere Recenzje Perfum

Początek to soczysty i słodki kwiat pomarańczy. Później pojawia się jaśmin, naturalny i nieco odurzający.

Szybko dołącza bardzo ładna wanilia - słodka, ale nie jadalna. Przez chwilę te trzy nuty egzystują obok siebie, tworząc niezwykle elegancką mieszankę. Ale dość szybko wanilia zwycięża, reszta usuwa się w cień.

Piękny zapach - kwiatowy, z solidną bazą. W klimacie lat 80. i początku 90. - dziś może się niektórym wydawać retro. Trwałość świetna.

Panthere by Cartier 3.00 out of 5 based on 7 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cartier Panthere, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cartier Panthere, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Panthere marki Cartier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Panthere marki Cartier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain L'Heure Bleue Molinard Habanita Agent Provocateur L'Agent Cartier Le Baiser Du Dragon Cacharel LouLou Frederic Malle Musc Ravageur Hermes Hermessence Ambre Narguile Amouage Amouage Lyric Woman Montale Dark Purple Serge Lutens La Fille de Berlin Guerlain Shalimar Oriflame M by Marcel Marongiu Guerlain Samsara Eau de Parfum By Kilian Liaisons Dangereuses Montale Powder Flowers Salvador Dali Le Roy Soleil Serge Lutens Rousse Lorenzo Villoresi Teint de Neige Lubin Akkad Le Couvent des Minimes Cologne of the Missions