Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

Must Cartier Pour Homme Essence Cartier dla mężczyzn

Must Cartier Pour Homme Essence Cartier dla mężczyzn

cynamonowy

Must Cartier Pour Homme Essence marki Cartier to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Must Cartier Pour Homme Essence został wydany w 2000 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak imbir, paczula, cynamon, grejpfrut, wetyweria i cedr.

Imbir Paczula Cynamon Grejpfrut Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Must Cartier Pour Homme Essence by Cartier.

Must Cartier Pour Homme Essence Recenzje Perfum

Roq
Roq

Anyż który w produktach spożywczych powoduje u mnie torsje i kojarzy mi się z herbatkami dla "wydętych" niemowląt. W Essence natomiast roztacza niezwykle przyjemną aurę. Dodatek cynamonu jeszcze bardziej potęguje miłe doznania. Szkoda, że całość dosyć się zestarzała i nie bardzo widzę możliwość używania tego zapachu w miejscach publicznych. Być może dwudziestostopniowe mrozy jakoś utemperują dziada który w Essence przypomina Burta Reynoldsa w peruczce, ale gwarancji nie ma.
A używanie tego zapachu w lecie uważam za żart, którego nie powstydziliby się faceci z programu "Jackass".
Podsumowując, kompozycja przepiękna, szkoda że już passé. Bardzo szkoda...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cartier Must Cartier Pour Homme Essence, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cartier Must Cartier Pour Homme Essence, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Must Cartier Pour Homme Essence marki Cartier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Must Cartier Pour Homme Essence marki Cartier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari Bvlgari Man Davidoff Zino Davidoff Lalique Lalique White Yves Saint Laurent M7 Givenchy Pi Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Chopard Noble Vetiver Rochas Lui Rochas Kenzo Power Ferrari Essence Oud Hanae Mori HM Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Bvlgari Black Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Davidoff Champion Prada Prada Amber Pour Homme Intense Bvlgari Bvlgari Pour Homme Ralph Lauren Polo