Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

La Panthere Legere Cartier dla kobiet

La Panthere Legere Cartier dla kobiet

La Panthere Legere Cartier dla kobiet Zdjęcia La Panthere Legere Cartier dla kobiet Zdjęcia La Panthere Legere Cartier dla kobiet Zdjęcia La Panthere Legere Cartier dla kobiet Zdjęcia

La Panthere Legere marki Cartier to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, La Panthere Legere został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mathilde Laurent. Nutami głowy są nuty zielone, suszone owoce, bergamotka, gruszka i tangeryna; nutami serca są gardenia, gardenia tahitańska, aldehydy, jaśmin, brzoskwinia, róża i ylang-ylang; nutami bazy są piżmo, mech dębowy, paczula, skóra i irys.

Nuty zielone Suszone owoce Bergamotka Gruszka Tangeryna

Gardenia Gardenia tahitańska Aldehydy Jaśmin Brzoskwinia Róża Ylang-ylang

Piżmo mech dębowy Paczula Skóra Irys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Panthere Legere by Cartier.

La Panthere
Japanese Rituals

La Panthere Legere Recenzje Perfum

mamigora
mamigora

Komfortowy zapach...?, wolałabym, żeby był kamforowy i szybko się ulotnił. Na pierwowzór w ogóle nie starczyło mi sił, pomyślałam, że może na legere starczy odwagi. Odwagi nie zabrakło, za to cierpliwosci juz po pięciu minutach, gdyz w dalszym ciagu mamy do czynienia z ostrymi, wgryzającymi sie w szyje zębiskami drapieżcy. Zębiska sa wszak diamentowe, a kotek jest wymuskany i wzbudza podziw niewątpliwa urodą, ale nie zmienia to faktu, że ma ochotę mnie powalić na łopatki i poddusić.
Ten rzadki okaz, zamknięty w złotej klatce stanowi salonową atrakcję dla arys-kot-ratek, a że ze mnie taka dziewczyna z ludu, pozostaję niewzruszona i haniebnie obojętna.
Podziwiam panie, które sa w stanie unieść kawał tego futrzastego cielska na swoim karku. Mocarny retro wypust dla Marylin Monroe, która być moze pokochałaby wyłażące tu drzwiami i oknami aldehydy.

rosehill
rosehill

Nie da się opisać tego zapachu w kilku słowach, może zacznę od flakonu bo dla mnie to arcydzieło, nie będę ukrywać że te perfumy kupiłam dla tej pantery wyrzeźbionej w krysztale. Pod wpływem promieni słonecznych pięknie się mienią ostre kanty flakonu, pantera patrzy się na ciebie a czym pachnie??? I tu powinnam zakończyć właściwie, bo po zachwycie flakonu arcydzieła pozostaje pustka. Zapach jest duszący, męczący, niestety zalicza się do niechlubnie nazywanego babcinego zapachu (Przepraszam ale muszę przyznać tu rację) kto kocha chanel 5 pokocha panterę,kto nie znosi chanel 5 znienawidzi ją. Ja przymykam oko na zapach, patrzę i podziwiam oszlifowany kryształ, który sobie stoi, może kiedyś go polubię, wkońcu gusta się zmieniają :-) Napewno nie jest to zapach dla bardzo młodych kobiet, owocowy, ładnie się zaczyna ale kończy ohydnie, chyba że tak właśnie pachnie duży czarny kot a ja o tym nie wiedziałam??? :-)

gardenia
gardenia

Ależ piękne perfumy stworzyła Mathlilde Laurent, aż zainteresowałam się twóczynią! Zapach spodobał mi się od pierwszego testu, a rzut oka na dość bogaty spis nut potwierdził tylko, że taka mieszanka musi mi przypaść do gustu, a jedyne problematyczne dla mnie nuty jak aldehydy, mech dębowy i paczuli są tutaj bardzo zgrabnie wplecione w resztę składników i nie tylko, że mi nie przeszkadzają, to wręcz przeciwnie dodają tego czegoś, wyróżniają kompozycję, dodają jej po prostu oryginalności.
Na mojej skórze La Panthere Legere jest cudownym kremowo-kwiatowym zapachem, niezwykle subtelnym i kobiecym, jednak z pazurkiem. Jaśmin, róża i gardenia tworzą kwiatową dziewczęcą choć dojrzałą bazę, jest nieco słodyczy od suszonych owoców, ale są to owoce tropikalne a nie mieszanka na wigilijny kompot, natomiast pazurka dodaje mech i skóra-tu bardzo jasna, miękka i wysokogatunkowa. Aldehydy zaokrąglają całość, dodają kremowości ale nie dominują, kompozycja jest świetnie wyważona, panuje wspaniała harmonia choć mech, kwiaty, skóra i aldehydy to wyznaczniki Le Panthere.
Brawa dla Mathilde, zapach jest bardzo komfortowy, ma kremową świężość nieco retro ale nie za bardzo, jest niezwykle elegancki ale nienazbyt formalny. Flakonik trzyma się świetnie w ręce, sam w sobie jest ozdobą a kolorki z reklamy pudrowego świetlistego różu świetnie oddają zawartość. Jedyny minus to nienajlepsza trwałość: 2, 3 godzinki i panterka się ulatnia...Ale cóż, nie ma róży bez kolców i kociaków bez pazurków ;D Ja jestem szczęśliwą posiadaczką tej perełki na mainstreamowych półkach i na pewno ją polecam!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cartier La Panthere Legere, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cartier La Panthere Legere, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Panthere Legere marki Cartier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Panthere Legere marki Cartier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier La Panthere Bottega Veneta Bottega Veneta Narciso Rodriguez Narciso Thierry Mugler Alien Essence Absolue Pierre Balmain Extatic Intense Gold Kenzo Kenzo Amour Sisley Soir de Lune Estée Lauder Sensuous Noir Serge Lutens La Fille de Berlin Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Guerlain Shalimar Parfum Initial Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire Agent Provocateur L'Agent Christian Dior Dolce Vita Cartier Le Baiser Du Dragon Guerlain Shalimar Hermes Elixir des Merveilles Thierry Mugler Alien Chanel Allure eau de parfum