Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Eau de Cartier Essence de Bois Cartier dla kobiet i mężczyzn

Eau de Cartier Essence de Bois Cartier dla kobiet i mężczyzn

agarowy
ozonowy
Eau de Cartier Essence de Bois Cartier dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau de Cartier Essence de Bois Cartier dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Eau de Cartier Essence de Bois marki Cartier to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau de Cartier Essence de Bois został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są bergamotka, yuzu i liść fiołka; nutami serca są lawenda i fiołek; nutami bazy są paczula, agar (oud), ambra i piżmo.

Bergamotka Yuzu Liść fiołka

Lawenda Fiołek

Paczula Agar (oud) Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Cartier Essence de Bois by Cartier.

Dur a Cuir

Eau de Cartier Essence de Bois Recenzje Perfum

zielona
zielona

Początek wykrzywia. Jest tendencyjnie kolońsko-słodkawo i nijako do potęgi n. Po kwadransie bez zmian. Po godzinie można już wziąć głębszy oddech. Zapach stabilizuje się na skórze, a drzewność wygrywa wreszcie z tym... czymś w nutach głowy. W teorii była to zapewne wizja cytrusowej zieloności, w praktyce wyszło sztucznie. Ale nie pastwmy się już nad otwarciem, w końcu na szczęście każde mija.

Serce i baza to już prawdziwa oda do drzewa. Oudowego tylko na granicy zauważalności, czystego i surowego. Bardzo mi się podoba odrobinka wetiwerowego kwasku, suchego sandałowca i słonawej ambry w bazie. Mniej - fiołek na bogato i z przytupem, który raz na jakiś czas psuje mi odbiór Essence de Bois, wprowadzając zbędną, sztuczną słodycz. Na szczęście na drugiej kończynie górnej mam CK Shock, więc czas mija mi przyjemnie :D

Ponieważ nie spodziewałam się po kolejnym "daniu z odgrzewanego kotleta" niczego dobrego, ta wersja nawet mnie zaskoczyła. Dla ekstremalnie delikatnych nosów, którzy mimo wszelkich migrenowych przeciwności losu perfumy i drewno w perfumach lubią, powinien być must-sniffem.

Eau de Cartier Essence de Bois by Cartier 3.57 out of 5 based on 9 ratings and 1 user reviews

Zakupowe okazje

Beautyspin.com
29.92 USD
Cartier Eau de Cartier Essence de Bois eau de toilette unisex 3.3 oz
Cartier Eau de Cartier Essence de Bois eau de toilette unisex 3.3 oz
35.88 USD
Eau De Cartier Essence De Bois Cologne by Cartier, 3.3 oz Eau De Toilette Spray unisex for Men
35.88 USD
Eau De Cartier Essence De Bois Perfume by Cartier, 3.3 oz Eau De Toilette Spray unisex for Women
FragranceNet.com
46.00 USD
Cartier Eau de Cartier Essence de Bois eau de toilette unisex 6.7 oz
Cartier Eau de Cartier Essence de Bois eau de toilette unisex 6.7 oz
52.50 USD
Eau De Cartier Essence De Bois Cologne by Cartier, 6.7 oz Eau De Toilette Spray Unisex for Men
52.50 USD
Eau De Cartier Essence De Bois Perfume by Cartier, 6.7 oz Eau De Toilette Spray unisex for Women
FragranceNet.com
Macys.com
125.00 USD
Cartier Eau de Cartier Essence de Bois Eau de Toilette Spray, 6.7 oz
Cartier Eau de Cartier Essence de Bois Eau de Toilette Spray, 6.7 oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cartier Eau de Cartier Essence de Bois, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cartier Eau de Cartier Essence de Bois, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Cartier Essence de Bois marki Cartier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Cartier Essence de Bois marki Cartier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent M7 Bvlgari Eau Parfumee au The Rouge Donna Karan DKNY Donna Karan Black Cashmere Calvin Klein Contradiction Kenzo Le Monde Est Beau Gucci Gucci pour Homme Prada Prada Candy Hermes Eau des Merveilles Cacharel Noa Kenzo Summer by Kenzo Paloma Picasso Paloma Picasso Hermes Eau Claire des Merveilles Bvlgari BLV Oriflame Freya Montale Patchouli Leaves Cacharel Gloria Yves Rocher Fraicheur Vegetale Cedre Bleu Calvin Klein CK be Gucci Gucci Eau de Parfum