Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Eau de Cartier Concentree Edition Limitee 2007 Cartier dla kobiet i mężczyzn

Eau de Cartier Concentree Edition Limitee 2007 Cartier dla kobiet i mężczyzn

ozonowy
wodny

Eau de Cartier Concentree Edition Limitee 2007 marki Cartier to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau de Cartier Concentree Edition Limitee 2007 został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, paczula, lawenda, piżmo, yuzu, liść fiołka, cedr i bergamotka.

Ambra Paczula Lawenda Piżmo Yuzu Liść fiołka Cedr Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Cartier Concentree Edition Limitee 2007 by Cartier.

Eau de Cartier Concentree Edition Limitee 2007 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cartier Eau de Cartier Concentree Edition Limitee 2007, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cartier Eau de Cartier Concentree Edition Limitee 2007, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Cartier Concentree Edition Limitee 2007 marki Cartier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Cartier Concentree Edition Limitee 2007 marki Cartier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Tommy Hilfiger Tommy Summer 2007 Air-Val International Finding Nemo Guerlain L'Âme d'Un Héros Trance Essence Chen Xi First Light of Dawn Esteban Fureur d'agrumes Roger & Gallet Cedrat Shu Uemura Fleur de Source Lulu Castagnette Indomptee DSH Perfumes The sur l’Herbe (Tea No. 2) Morris Morris Keiko Mecheri Les Nuits D'Izu Detaille Paradisii