Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Eau de Cartier Concentree Cartier dla kobiet i mężczyzn

Eau de Cartier Concentree Cartier dla kobiet i mężczyzn

ozonowy

Eau de Cartier Concentree marki Cartier to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau de Cartier Concentree został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christine Nagel. Nutami głowy są kolendra i yuzu; nutami serca są liść fiołka i lawenda; nutami bazy są cedr, paczula i biała ambra.

Kolendra Yuzu

Liść fiołka Lawenda

Cedr Paczula Biała ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Cartier Concentree by Cartier.

She Wood Velvet Forest Wood
Eau de Cartier

Eau de Cartier Concentree Recenzje Perfum

allie
allie

Tak na chłopski rozum Eau Concetree powinno być po prostu - jak sama nazwa wskazuje - skoncentrowaną wersją Eau de Cartier. No i w sumie jest. Tyle że to czyni z niego niemal całkiem inny zapach.

Yuzu, jeśli tam jest, to ulatnia się mniej więcej tak szybko, jak schną na skórze krople zaaplikowanej wody. Zaraz potem pojawia się wyraźna kolendra, której prawie nie wyczuwam w podstawowej wersji Eau. Wszystkie nuty otwarcia dają w sumie efekt chłodnej i nieco wilgotnej roślinno-miętowej świeżości. I właściwie po tym jedynie widać pokrewieństwo między dwiema wersjami Eau de Cartier. Bo mimo że w obu wykorzystano te same składniki, to ogólny charakter tych dwu kompozycji jest zgoła różny.

Na etapie nut serca z Concentree wychodzi ziołowa dusza; czuję lawendę, w znośnym (o dziwo) dla mnie wcieleniu - ewidentnie szlachetne towarzystwo fiołków skutecznie poskramia ten aromat mający silną skłonność do dominacji. Potem do zestawu dołącza piękny cedr oraz szlachetna paczula i to jest najlepszy moment tych perfum. Całość jest aromatyczna, ożywcza, choć trudno powiedzieć, że świeża w dosłownym rozumieniu tego określenia.

Przy lekkim i zwiewnym, a przez to uniseksowym Eau, Concentree jawi się jako zapach dojrzalszy, stateczniejszy, ale też bardziej rasowy. Podoba mi się znacznie bardziej, lecz jako zapach dla mężczyzny. Tradycyjny w wyrazie, ale z nowoczesnym sznytem, zupełnie pozbawiony słodkich akordów (za którymi, delikatnie mówiąc, nie przepadam, jeśli chodzi o męskie pachnidła) - no fajny po prostu.

amanda
amanda

Yuzu jest jedyną nutą cytrusową,która znajduje się w tym zapachu i to jedynie na samym początku.
Otwiera zapach dosyć ostrą rzeską cytrusową wonią.
Myliłby się ten,który z góry zakłada iż to będzie typowy letniak.
Otóż niekoniecznie,bo tak jak e.es twierdzi,że pachnie zimą super, to ja wierzę.
Nuta cytruowa w krótkim dość czasie znika i paczula z liściem fiołka i kolendrą dają takiego czadu iż mam wrażenie ,że jest tam piżmo i to takie w typie zwierzęcym.
Lecz nie wychodzi ostro,tylko jest delikatniejsze, bardziej kremowe.
W dalszej części "piżmowy"zapach zanika i ostaje najbardziej wyczuwalny liść fiołka z dodatkiem cedru.
Kolejny ciekawy,wart poznania zapach od Cartiera.

agusia12321
agusia12321

Co czuję? Czuję ostrą woń liścia fiołka wraz z cedrem i kolendrą. Paczulę kocham, ale po raz pierwszy nie mogę jej znieść w tym zapachu, ponieważ nadaje całości zbyt mocny charakter.
Stanowczo wolę wąchać Eau de Cartier Concentree na swoim mężu niż na sobie.
Zapach nie jest zły, wart wnikliwych testów zanim się go zakupi.
Flakon zachwyca w swej prostocie.
Trwałość - duża.
Projekcja - duża.

e.es
e.es

Mocniejsza, ostrzejsza i ładniejsza woda od Eau de Cartier. Świeżak, który pachnie też super zimą.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cartier Eau de Cartier Concentree, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cartier Eau de Cartier Concentree, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Cartier Concentree marki Cartier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Cartier Concentree marki Cartier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Kenzo pour Homme Tom Ford Grey Vetiver Lalique Hommage a L'Homme Lalique Lalique Pour Homme Equus Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Cartier Eau de Cartier Hermes Terre d'Hermes Kenzo Kenzo Jungle Homme Christian Dior Fahrenheit Guerlain Vetiver Christian Dior Eau Sauvage Extreme Kenzo Kenzo Homme  Boisee Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Yves Saint Laurent M7 Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Chanel Antaeus Lalique Encre Noire Kenzo Le Monde Est Beau Nasomatto Black Afgano Hermes Elixir des Merveilles