Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Eau de Cartier Concentree Cartier dla kobiet i mężczyzn

Eau de Cartier Concentree Cartier dla kobiet i mężczyzn

ozonowy
wodny

Eau de Cartier Concentree marki Cartier to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau de Cartier Concentree został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christine Nagel. Nutami głowy są kolendra i yuzu; nutami serca są liść fiołka i lawenda; nutami bazy są cedr, paczula i biała ambra.

Kolendra Yuzu

Liść fiołka Lawenda

Cedr Paczula Biała ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Cartier Concentree by Cartier.

She Wood Velvet Forest Wood

Eau de Cartier Concentree Recenzje Perfum

amanda
amanda

Yuzu jest jedyną nutą cytrusową,która znajduje się w tym zapachu i to jedynie na samym początku.
Otwiera zapach dosyć ostrą rzeską cytrusową wonią.
Myliłby się ten,który z góry zakłada iż to będzie typowy letniak.
Otóż niekoniecznie,bo tak jak e.es twierdzi,że pachnie zimą super, to ja wierzę.
Nuta cytruowa w krótkim dość czasie znika i paczula z liściem fiołka i kolendrą dają takiego czadu iż mam wrażenie ,że jest tam piżmo i to takie w typie zwierzęcym.
Lecz nie wychodzi ostro,tylko jest delikatniejsze, bardziej kremowe.
W dalszej części "piżmowy"zapach zanika i ostaje najbardziej wyczuwalny liść fiołka z dodatkiem cedru.
Kolejny ciekawy,wart poznania zapach od Cartiera.

agusia12321
agusia12321

Co czuję? Czuję ostrą woń liścia fiołka wraz z cedrem i kolendrą. Paczulę kocham, ale po raz pierwszy nie mogę jej znieść w tym zapachu, ponieważ nadaje całości zbyt mocny charakter.
Stanowczo wolę wąchać Eau de Cartier Concentree na swoim mężu niż na sobie.
Zapach nie jest zły, wart wnikliwych testów zanim się go zakupi.
Flakon zachwyca w swej prostocie.
Trwałość - duża.
Projekcja - duża.

e.es
e.es

Mocniejsza, ostrzejsza i ładniejsza woda od Eau de Cartier. Świeżak, który pachnie też super zimą.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cartier Eau de Cartier Concentree, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cartier Eau de Cartier Concentree, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Cartier Concentree marki Cartier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Cartier Concentree marki Cartier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Ford Grey Vetiver Kenzo Kenzo pour Homme Christian Dior Eau Sauvage Extreme Yves Saint Laurent M7 Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Hermes Terre d'Hermes Lalique Encre Noire Histoires de Parfums 1828 Azzaro Visit For Men Amouage Jubilation for Men Guerlain Vetiver Nasomatto Black Afgano Loewe Loewe 7 Creed Aventus Lubin Le Vetiver Serge Lutens Fille en Aiguilles Parfum d`Empire Wazamba Givenchy Givenchy pour Homme Profumum Roma Arso L`Artisan Parfumeur Coeur de Vetiver Sacre