Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Delices De Cartier Eau de Parfum Cartier dla kobiet

Delices De Cartier Eau de Parfum Cartier dla kobiet

wiśniowy
Delices De Cartier Eau de Parfum Cartier dla kobiet Zdjęcia Delices De Cartier Eau de Parfum Cartier dla kobiet Zdjęcia Delices De Cartier Eau de Parfum Cartier dla kobiet Zdjęcia

Delices De Cartier Eau de Parfum marki Cartier to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Delices De Cartier Eau de Parfum został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bergamotka, różowy pieprz i wiśnia; nutami serca są jaśmin, frezja i fiołek; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, ambra i fasolka tonka.

Bergamotka Różowy pieprz Wiśnia

Jaśmin Frezja Fiołek

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Delices De Cartier Eau de Parfum by Cartier.

L'Acquarossa Elixir

Delices De Cartier Eau de Parfum Recenzje Perfum

Espena
Espena

Zazwyczaj lubię perfumy w czerwonych
flakonach, tym razem również się nie
rozczarowałam.
Przepięknie połączona kompozycja
kwiatów i owoców. Mimo, że nie przepadam
za tymi nutami, to muszę przyznać,
że tutaj jest interesująco.
Początek dość mocny, jak mniemam,
za przyczyną pieprzu i bergamotki.
Dość szybko zaczynam czuć wiśnię,
a nawet bardziej czereśnię, bo jest
słodko. Na szczęście nie za słodko,
(jaśmin u mnie jest niewyczuwalny),
za to delikatnie pobrzmiewa fiołek
oraz frezja. W tle wyczuwam też jakiś
nieokreślony, ciekawy zapach (może to
ta fasolka tonka)? W każdym razie
jest ciekawie, momentami bardzo.
Nie wykluczam zakupu.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cartier Delices De Cartier Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cartier Delices De Cartier Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Delices De Cartier Eau de Parfum marki Cartier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Delices De Cartier Eau de Parfum marki Cartier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Insolence Elizabeth Arden Sunflowers Lancome Hypnose Guerlain Insolence Eau de Parfum Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette Alfred Dunhill Desire for a Woman Guess Guess By Marciano Giorgio Armani Armani Code for Women Guess Guess Seductive Chopard Madness Montblanc Présence d'une femme Guerlain Shalimar Oriflame M by Marcel Marongiu Giorgio Armani Armani Mania Oriflame Mirage Yves Saint Laurent Baby Doll Chanel Allure eau de parfum Gloria Vanderbilt Honeymoon Yves Saint Laurent Cinema Isabella Rossellini IsaBella