Marki » C » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Declaration d'Un Soir Intense Cartier dla mężczyzn

Declaration d'Un Soir Intense Cartier dla mężczyzn

Declaration d'Un Soir Intense marki Cartier to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Declaration d'Un Soir Intense został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są czarny pieprz i różowy pieprz; nutami serca są róża i gałka muszkatołowa; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Czarny pieprz Różowy pieprz

Róża Gałka muszkatołowa

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Declaration d'Un Soir Intense by Cartier.

Declaration d'Un Soir Intense Recenzje Perfum

Lincoln
Lincoln

Szlachetna, delikatna, lecz wyraźna róża, jaką mężczyźni mogą nosić bez obaw o posądzenie pachnięcia "babcinymi perfumami" lub "babą" . No i przede wszystkim kolejne DZIEŁO od Cartiera. Jestem z Was dumny!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cartier Declaration d'Un Soir Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cartier Declaration d'Un Soir Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Declaration d'Un Soir Intense marki Cartier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Declaration d'Un Soir Intense marki Cartier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Bvlgari Bvlgari Pour Homme Calvin Klein Calvin Canali Canali Men Carolina Herrera 212 Men Escentric Molecules Molecule 01 Tommy Hilfiger Tommy 10 Givenchy Le De Givenchy Nautica Latitude Longitude L`Erbolario Musk Canali Canali Men Prestige Etat Libre d`Orange Delicious Closet Queen Gendarme Grabazzi