Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Declaration Essence Cartier dla mężczyzn

Declaration Essence Cartier dla mężczyzn

Declaration Essence marki Cartier to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Declaration Essence został wydany w 2001 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat pomarańczy, drzewo sandałowe, ambra, lawenda, piżmo, herbata, lima, wetyweria, geranium i cytryna.

Kwiat pomarańczy Drzewo sandałowe Ambra Lawenda Piżmo Herbata Lima Wetyweria Geranium Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Declaration Essence by Cartier.

Declaration
Narciso Rodriguez for Him Bleu Noir

Declaration Essence Recenzje Perfum

MHW
MHW

Declaration w wersji hard.

Absolutnie nie jest to sportowa odmiana deklaracji i nikt tego mówić nie musi. Ani udawać, że tego nie powie.

Jest to niewątpliwie cięższa "wersja" deklaracji, co potwierdza wielu znanych mi fanatyków perfum. Zacznę od tego, że dla mnie standardowa wersja deklaracji jest za mało skoncentrowana, brakuje jej ewidentnie mocy. Szukałem więc cięższej wersji. W jednej z perfumerii bardzo kompetentna (i to nie ironia) konsultantka doradziła mi Essence. I faktycznie, czuć tu standardową Declaration, tyle, że wszystkie ważne nuty są mocniej zaakcentowane, podkręcone. Także trwałość i projekcja stoją na wyższym poziomie niż w wersji standardowej.
Essence to ewidentnie zapach na jesień, jednak ja mam z nią jeden problem- nie wiem do czego ją nosić, gdyż jest zbyt piękna i wyrafinowana by ubrać ją do bluzy czy swetra, zaś nie wystarczająco elegancka by nosić ją do koszuli. Wnioski wyciągnijcie sami.
Zapraszam też do czytania recenzji na perfumoholik.pl

agat1969
agat1969

Moim zdaniem mamy tu do czynienia z przypadkiem, kiedy flankier jest lepszy od protoplasty.
Rzadko się to zdarza.

Moja ulubiona "wariacja" klasycznej Deklaracji i jak już wyżej napisałem, lepsza od oryginału.

kwiatek
kwiatek

Nie wiem czego tu dołożono czy ujęto ale na pewno jest to cięższa, bardziej zielona wersja protoplasty. Jeśli chodzi o ten zły kmin, którego niektórzy boją się jak ognia, ja go w ogóle nie czuje w Declaration jak i wersji Essence. Testując pierwszy raz byłem niemal przekonany, że Cartier robi mnie w balona ale dopiero jak wszedłem w posiadanie obu zauważyłem niewielkie różnice. Obie wersje są ok i jedynie gust może być najlepszym doradcą w wyborze, którego warto posiadać. Ja w każdym razie polecam bo nie ma tu sztuczności czy banału.

domurst
domurst

Zapach faktycznie mocno zbliżony do oryginalnej Deklaracji. Małe różnice jednak są - Essence jest niemal pozbawiony kminowej nuty, która dominuje w sercu protoplasty i zastąpiony bardziej jednoznacznie drzewno-wetiwerowym tłem. Wyczuwalny dodatek herbaty nadaje mu oleistości, której oryginał jest pozbawiony.

Declaration Essence by Cartier 3.86 out of 5 based on 30 ratings and 4 user reviews

Zakupowe okazje

Sample
2.99 USD
Declaration Essence Sample by Cartier, .05 oz Vial sample for Men
Declaration Essence Sample by Cartier, .05 oz Vial sample for Men
36.00 USD
Declaration Essence Cologne by Cartier, 3.4 oz Eau De Toilette Spray Tester for Men
36.19 USD
StrawberryNET.com
78.00 USD
Cartier Declaration Essence Eau De Toilette Natural Spray 100ml 3.3oz
Cartier Declaration Essence Eau De Toilette Natural Spray 100ml 3.3oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cartier Declaration Essence, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cartier Declaration Essence, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Declaration Essence marki Cartier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Declaration Essence marki Cartier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Gucci pour Homme Cartier Declaration Christian Dior Dior Homme Intense Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Creed Aventus Zirh Ikon Montale Red Vetyver Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Thierry Mugler A*Men Pure Havane Loewe Loewe 7 Hermes Terre d'Hermes Gucci Gucci Pour Homme II Burberry London for Men Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Guerlain Heritage Eau de Toilette Thierry Mugler A*Men Montale Black Aoud Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Chanel Antaeus Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée