Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Declaration Cologne Cartier dla mężczyzn

Declaration Cologne Cartier dla mężczyzn

Declaration Cologne Cartier dla mężczyzn Zdjęcia

Declaration Cologne marki Cartier to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Declaration Cologne został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mathilde Laurent. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza, mandarynka i przyprawy; nutami serca są jaśmin, imbir, kardamon i kolendra; nutami bazy są wetyweria i cedr virginia.

Bergamotka Pomarańcza Mandarynka Przyprawy

Jaśmin Imbir Kardamon Kolendra

Wetyweria Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Declaration Cologne by Cartier.

Declaration Cologne Recenzje Perfum

Declaration Cologne by Cartier 4.33 out of 5 based on 9 ratings and user reviews

Zakupowe okazje

Declaration Cologne by Cartier EDT Spray 3.3 oz Tester for Men
Declaration Cologne by Cartier EDT Spray 3.3 oz Tester for Men
Eau De Toilette 3.4oz
44.99 USD
Declaration Cologne Cologne by Cartier, 3.4 oz Eau De Toilette Spray Tester for Men
49.46 USD
NORDSTROM.com
Cologne
80.00 USD
Cartier 'Declaration' Cologne

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cartier Declaration Cologne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cartier Declaration Cologne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Declaration Cologne marki Cartier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Declaration Cologne marki Cartier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Mirato Malizia Uomo Vetyver Gucci Gucci pour Homme Oriflame Sir Avebury Cartier Declaration Essence Guerlain Heritage Eau de Toilette Thierry Mugler B*Men Prada Infusion d`Homme Guy Laroche Drakkar Noir Parfum d`Empire Cuir Ottoman Montale Red Vetyver Tom Ford Tobacco Vanille L`Occitane en Provence Eau des Baux Calvin Klein CK One Shock For Him Gucci Gucci Pour Homme II Joop! Joop! Homme Loewe Loewe 7 Serge Lutens Fille en Aiguilles Ralph Lauren Polo