Marki » C » kwiatowe « Grupy

Baiser Vole Lys Rose Cartier dla kobiet

lekko korzenny
Baiser Vole Lys Rose  Cartier dla kobiet Zdjęcia Baiser Vole Lys Rose  Cartier dla kobiet Zdjęcia

Baiser Vole Lys Rose marki Cartier to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Baiser Vole Lys Rose został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mathilde Laurent. Perfumy zawierają takie składniki, jak lilia i malina.

Lilia Malina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Baiser Vole Lys Rose by Cartier.

Baiser Vole Lys Rose Recenzje Perfum

Jol
Jol

Jestem trochę rozczarowana, gdyż w tym zapachu nie ma nawet delikatnej inspiracji cudownym Baiser Vole. To po prostu pucharek słodkich, soczystych, delikatnie skropionych wodą liliową malin, stojący czas jakiś w upalnym słońcu na stoliczku w ogrodzie. Ani mdły, ani sztuczny. Całość tak banalna, że nawet urocza, pod warunkiem, że nosicielka na lat 16. Ja mam trochę więcej, ale co mi tam! Starej babie też się należy :)

Zombianka
Zombianka

Zapaszek uroczy jak szesnastoletnia Brenda Lee, śpiewająca ,,I'm sorry", trochę naiwna i bardzo dziewczęca. Jego pastelowe otwarcie to owocowe landrynki i cukierki pudrowe, które szybko ustępują miejsca lilii- bladej, lekko zielonkawej jeszcze, z mięsistą chrupką łodygą w dwudniowej wodzie. Z czasem pozostałości cukierków przeobrażają się w syntetyczną malinę, a raczej w nieulepnie słodką (choć mocną, z syropem) herbatę malinową, która już do końca trwania zapachu towarzyszy liliom. Taka słodycz jednak nie zamuli, nie wywoła też migreny, ale uśmiech na twarzy na pewno.

To perfumy pozytywne, mogą się podobać osobom młodym i wiekiem, i duchem, bardzo przyjemnie się noszą w każdej sytuacji, wiosną szczególnie. Przy słonecznym dniu są wręcz radosne, zapach błyszczy na wietrze. Bardzo trwały, jak na Cartiera przystało, ładnie projektuje wokół ciała.

tofik1984
tofik1984

Pierwszy raz gdy wypróbowałam ten zapach w Dauglasie to powiedziałam - jakie ładne, muszę kupić:)
Zamówiłam jednak tylko próbkę, no i bardzo dobrze bo ten zapach jest okropny, słodki, odurzający i mdły. Drapie w gardło jakiś sztucznym/chemicznym składnikiem.
Na początku czuć alkohol a potem chemiczna malina wymieszana z lilią pół na pół.
Nie polecam...

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Bardzo przyjemne, wiosenne perfumy. Całkiem trwałe jak na EDT. Czuję tę lilię i jeszcze jakieś inne kwiaty. Bardzo subtelne, dyskretne, miłe dla nosa. Niestety nie ma w nich nic odkrywczego i można podobne wrażenia uzyskać dzięki perfumom ze średniej półki.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cartier Baiser Vole Lys Rose , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cartier Baiser Vole Lys Rose , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Baiser Vole Lys Rose marki Cartier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Baiser Vole Lys Rose marki Cartier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Baiser Vole Hermes Eau des Merveilles Hermes L’Ambre des Merveilles Calvin Klein Obsession Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Giorgio Armani Si Elizabeth Arden 5th Avenue Thierry Mugler Womanity Hermes Le Jardin de Monsieur Li Burberry My Burberry Gucci Gucci Guilty Lacoste Lacoste Pour Femme Estée Lauder Sensuous Noir Lancome La Vie Est Belle Givenchy Ange ou Demon Laura Biagiotti Roma Blumarine Innamorata Prada Infusion d'Iris L'Eau d'Iris