Marki » C » kwiatowe « Grupy

Baiser Vole Essence de Parfum Cartier dla kobiet

Baiser Vole Essence de Parfum Cartier dla kobiet

lekko korzenny
Baiser Vole Essence de Parfum Cartier dla kobiet Zdjęcia Baiser Vole Essence de Parfum Cartier dla kobiet Zdjęcia Baiser Vole Essence de Parfum Cartier dla kobiet Zdjęcia

Baiser Vole Essence de Parfum marki Cartier to kwiatowe perfumy dla kobiet. Baiser Vole Essence de Parfum został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mathilde Laurent. Perfumy zawierają takie składniki, jak lilia i wanilia bourbon.

Lilia Wanilia bourbon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Baiser Vole Essence de Parfum by Cartier.

Baiser Vole Essence de Parfum Recenzje Perfum

amanda
amanda

Lilia z wanilią to wystarczająco wybuchowa mieszanka.
A wiadomo jak lilia potrafi z siebie dawać słodkawo dusznawo mdłą do bólu woń,gdy zbyt długo nawąchamy się jej otumaniającej urody.
Z lilią wanilia tworzy duet ciekawy,nawet bardzo odważny i ekscentryczny patrząc na możliwości obu.
W trakcie rozwijania się i ewolucji zapachu,lilia potrafi stworzyć bardziej miękko pylisto słodką woń,którą czujemy siedząc w ogrodzie a nie mając ją podekniętą pod nos.
Wanilię odbieram jako niewielki dodatek do mocarnej samej w sobie lilii,bo takowej za bardzo nie wyczuwam.
Początkowa projekcja zjeżdża dość szybko w dół i nie diabeł taki straszny.. Z tego tytułu szukając esencjonalności w tej wersji można czuć się zawiedzionym poza pierwszym dość krótkim jej wrażeniem.
Po jakiś 30min.lilia staje się bardziej bliskoskórna i stonowana,czego nie mam jej za złe,bo nie chiałabym pachnieć wścielkle liliowo.

mamigora
mamigora

Pierwsze psiknięcie mnie otumaniło, zwaliło prawie z nóg intensywnością. Ba! prawdziwa esencja, bomba zapachowa, która wybucha tuż po odkorkowaniu. Pomyslałam, że dziękuję ale dla nosa to zapachowa brzytwa. Za tester posłuzył mi wówczas rękaw swetera i jakie było moje zaskoczenie wieczorne, gdy pozbywałam się owego swetra z korpusu. Moje zaskoczenie brzmiało - WOW! Jaka oryginalna woń i wszystko odwróciło się o 180 stopni. Słoooodko, ale tak kusząco. Już kilka dni ten zapach siedzi na rękawie i dolatuje mnie znienacka.

nabyłam małe testerki i eee, ten tego... na mojej skórze zapach przypomina nieco rosół z kury. Uwędzili te lilie za bardzo i zasypali wanilią, taką świeżo zmieloną w młynku, której pyłek wierci w nosie. Jest znośnie, ale wkrada sie ciagle nutka niejakiego oleju silnikowego jak w lady million. Kto wąchał i nie pokochał lady M., wie o czym mówię.
Lilia Cartiera jest jak wielka złota broszka z ostrymi kantami, raczej za bardzo ciąży panience z reklamowych obrazków, którym nie dajcie sie zwieść skromne niewiasty. To zapach-potęga, który docierając ukradkiem moze jednak zawrócic w głowie, pozytywnie.

DREAMER80
DREAMER80

Po ogromnym zawodzie jaki sprawił mi ten zapach w wersji edt, dałem szansę wersji essence de parfum.
Bardzo sobie cenie ekstrakty Cartiera, uwielbiam Must w wersji czystych perfum, lubię nawet Delices, choć już jest słabiej. Więc myślałem, że będzie to coś przynajmniej wartego uwagi...
B V w wersji esencji parfum to: Biała, intensywna lilia, czuć cała roślinę, łącznie z zielonymi akcentami liści, skąpaną w kremowej, ale bardziej kosmetycznej, niż spożywczej wanilii. Uwielbiam te 2 składniki, ale w tym związku tworzą dość dziwna parę...Trwałość tragiczna, a to niby essence de parfum... Cartier idzie zdecydowanie w dziwną stronę, chyba stawia tylko na flakony, tu flakon jest nowoczesny, jednocześnie eleganck, zdecydowanie nie pasuje do tak marnych perfum. Bardzo się zawiodłem.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cartier Baiser Vole Essence de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cartier Baiser Vole Essence de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Baiser Vole Essence de Parfum marki Cartier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Baiser Vole Essence de Parfum marki Cartier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier La Panthere Chanel Allure eau de parfum Giorgio Armani Armani Code for Women Chanel Coco Eau de Parfum Gucci Gucci Eau de Parfum Kenzo Le Monde Est Beau Gres Cabotine Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Masaki Matsushima Masaki Shiro Frapin 1270 Givenchy Amarige Chanel Chance Eau Fraiche Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Hermes Eau des Merveilles Thierry Mugler Alien Essence Absolue Lolita Lempicka Lolita Lempicka Cartier Baiser Vole Guerlain Idylle Christian Dior Dior Addict Guerlain Insolence Eau de Parfum