Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Fiori di Capri Carthusia dla kobiet i mężczyzn

Fiori di Capri Carthusia dla kobiet i mężczyzn

Fiori di Capri Carthusia dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Fiori di Capri Carthusia dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Fiori di Capri Carthusia dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Fiori di Capri Carthusia dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Fiori di Capri Carthusia dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Fiori di Capri Carthusia dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Fiori di Capri Carthusia dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Fiori di Capri marki Carthusia to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Fiori di Capri został wydany w 1990 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laura Tonatto. Nutami głowy są cyklamen, tuberoza, gardenia, kwiat pomarańczy, bergamotka, ylang-ylang, pomarańcza, mandarynka, róża turecka i białe kwiaty; nutami serca są goździk (roślina), goździk (przyprawa), gałka muszkatołowa, biały miód, irys, kadzidło, hiacynt, liść fiołka, Śliwka, poziomka i ananas; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr, paczula, mech dębowy, białe piżmo, ambra i labdanum.

Cyklamen Tuberoza Gardenia Kwiat pomarańczy Bergamotka Ylang-ylang Pomarańcza Mandarynka Róża turecka Białe kwiaty

Goździk (roślina) Goździk (przyprawa) Gałka muszkatołowa Biały miód Irys Kadzidło Hiacynt Liść fiołka Śliwka Poziomka Ananas

Drzewo sandałowe Cedr Paczula mech dębowy Białe piżmo Ambra Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fiori di Capri by Carthusia.

Bellodgia

Fiori di Capri Recenzje Perfum

Bardzo ładny, przypudrowany, mydlany goździk, innych kwiatów nie wyczuwam. Zapach w klimacie retro – przypomina Bellodgię Carona. Bardzo mi się podoba - niestety jest nietrwały.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carthusia Fiori di Capri, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carthusia Fiori di Capri, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fiori di Capri marki Carthusia. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fiori di Capri marki Carthusia reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Sisley Soir de Lune Mypa Madonna Nudes 1979 Kiss Avon Timeless Il Profvmo Coquelicot Penhaligon`s Victorian Posy Keiko Mecheri Iris Pourpre Corine de Farme Camelia DSH Perfumes Umber: Bois de Rose Marc de la Morandiere Sissi Dana California Taylor of London Delicate Freesia Galimard Yavana