Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Carthusia Uomo Carthusia dla mężczyzn

Carthusia Uomo Carthusia dla mężczyzn

Carthusia Uomo Carthusia dla mężczyzn Zdjęcia Carthusia Uomo Carthusia dla mężczyzn Zdjęcia Carthusia Uomo Carthusia dla mężczyzn Zdjęcia

Carthusia Uomo marki Carthusia to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Carthusia Uomo został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są cytryna, bergamotka, frezja i zielone liście; nutami serca są konwalia, jaśmin, geranium, cedr i paczula; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, mech dębowy i ambra.

Cytryna Bergamotka Frezja Zielone liście

Konwalia Jaśmin Geranium Cedr Paczula

Drzewo sandałowe Piżmo mech dębowy Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Carthusia Uomo by Carthusia.

Carthusia Uomo Recenzje Perfum

Angrod
Angrod

Wydaje mi się, że portal zmienił skład nut tego zapachu. Na Quality dalej widnieje skład:
dzika malina, drzewo różane, wodorosty
Na innych stronach, można odnaleźć jeszcze inne składniki np skóra, o której napisane jest nawet na stronie producenta. Jak to zatem jest z tym włoskim zapachem?

Określiłbym go jako wodno-drzewno-kwiatowy. W otwarciu czuć jakieś owoce i nie jest to specjalnie cytrusowy aromat, więc może faktycznie malina. Z drugiej strony jeśli ktoś oczekuje soczystego zapachu dzikich malin, niech szuka dalej. Już nowy tymbark z maliną daje większe wrażenia. Zatem wspomniane owoce, tylko lekko wychylają się zza drewna różanego, które według mnie jest najmocniej wyczuwalną nutą, z resztą nie ukazaną w specjalnie męski sposób. Całość osnuta jest akordem morskim, co sprawia, że kompozycja na skali słodkość-słoność, przesuwa się w tym drugim kierunku. Problem z wypisaniem poszczególnych nut wynika pewnie z tego, że wszystkie składniki mocno nachodzą na siebie, że wręcz rozmywają się. Całość sprawia wrażenie lekkości i delikatności. Można spokojnie nosić wszędzie. No chyba, że ktoś jest wątłej budowy, to może niech od razu założy do tego sukienkę. Zapach to raczej unisex, dlatego panie (także w sukienkach) mogą bez przeszkód go przywdziewać.

Biorąc pod uwagę charakter zapachu projekcja jest odpowiednia, ale mając na uwadze, że to jednak nisza trwałość wypada tak sobie.

Carthusia Uomo by Carthusia 1.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carthusia Carthusia Uomo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carthusia Carthusia Uomo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Carthusia Uomo marki Carthusia. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Carthusia Uomo marki Carthusia reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Cerruti Cerruti 1881 Summer Fragrance pour Homme Hugo Boss Boss In Motion Blue Ralph Lauren Safari for Men Yves Saint Laurent Yves Saint Laurent Pour Homme Paco Rabanne Ultraviolet Fluoressence for Men Luciano Soprani Soprani Uomo Etat Libre d`Orange Tom of Finland Baldessarini Del Mar Seychelles Limited Edition GianMarco Venturi GMV 2001 Gin Tonic Happy Hour Men D.S. & Durga Royal Purpure Teufels Kuche Patchouly Lavandula