Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

Yatagan Caron dla mężczyzn

ziołowy
dymny
Yatagan Caron dla mężczyzn Zdjęcia

Yatagan marki Caron to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Yatagan został wydany w 1978 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vincent Marcello. Nutami głowy są lawenda, galbanum, bazylia, sosna, rukiew wodna i mięta; nutami serca są dzięgiel, dąb, mech dębowy i paczula; nutami bazy są piżmo, kastoreum, nuty drzewne i kadzidło.

Lawenda Galbanum Bazylia Sosna Rukiew wodna Mięta

Dzięgiel Dąb Mech dębowy Paczula

Piżmo Kastoreum Nuty drzewne Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Yatagan by Caron.

Eloge du Traitre
Patchouli

Yatagan Recenzje Perfum

agat1969
agat1969

Dla mnie to świetny paczulowy zapach.
Znakomicie się mi go nosi.
Jedyne, do czego mogę się przyczepić to tylko do jego parametrów jakościowych, tzn. do trwałości. Znika ze mnie po około 3 godzinach. Projekcja jest w sam raz.
Jakość składników użytych do skomponowania kompozycji znakomita.
Ostrzegam, że dla tych co wcześniej nie mieli do czynienia z paczulą, zapach może wydawąć się "śmierdzielem".
Poza tym uważam, że charakter tej kompozycji to "nisza pełną gębą".
Na pewno zapach zyskuje w miarę noszenia go na sobie.
Twórcą tego zapachu jest ten sam Pan co skomponował równie świetny zapach, ponoć najlepiej sprzedający się w całej historii USA, Halston Z14.
Polecam.
Ode mnie ocena 5/6.

malavida
malavida

Uwielbiam ten zapach ze względu na tajemnicze, zaskakujące połączenie nuty dymnej, kadzidlanej ze świeżymi, drzewnymi aromatami. Zapach jest kadzidlany, jednocześnie bardzo orzeźwiający i lekki. Co mi się szczególnie podoba, to brak słodkich, duszących nut, które nagminnie pojawiają się w towarzystwie kadzidła. Caron poszedł w innym kierunku i chwała mu za to. Używam zapachu, chociaż jest przeznaczony dla mężczyzn. Bardzo ładnie rozwija się na mojej skórze, jako jedyny z dymnych, kadzidlanych nie pozostawia słodkich, mdłych niuansów. Jestem mu wierna już ponad 10 lat, jak dotąd nikt z mojego otoczenia nie zauważył, że pachnę męskimi perfumami. Sięgam po nie zarówno w chłodne pory roku, aby ogrzać się dymem i kadzidłem jak i w ciepłe, letnie dni - sosna i zioła wyczuwalne w tle dostarczają wówczas świeżego, chłodzącego tchnienia.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caron Yatagan, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caron Yatagan, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Yatagan marki Caron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Yatagan marki Caron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Knowing Yves Saint Laurent Opium Emanuel Ungaro Diva Lancome Magie Noire Cartier Must de Cartier Montale Black Aoud Paloma Picasso Paloma Picasso Bvlgari Black Karl Lagerfeld KL Giorgio Beverly Hills Eau de Giorgio Estée Lauder Aliage Jil Sander Jil Sander Woman III Krizia K de Krizia Iceberg Iceberg Montana Montana Parfum d'Homme Pierre Balmain Jolie Madame Chanel Chanel N°5 Jean Patou Sira des Indes Hermes Caleche Pierre Balmain Balmain de Balmain