Marki » C » kwiatowe « Grupy

Tubereuse Caron dla kobiet

Tubereuse Caron dla kobiet

tuberozowy

Tubereuse marki Caron to kwiatowe perfumy dla kobiet. Tubereuse został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Richard Fraysse. Nutami głowy są tuberoza, narcyz i cytrusy; nutami serca są brzoskwinia, morela, jaśmin, tuberoza i frezja; nutą bazy jest wanilia.

Tuberoza Narcyz Cytrusy

Brzoskwinia Morela Jaśmin Tuberoza Frezja

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tubereuse by Caron.

Tubereuse Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caron Tubereuse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caron Tubereuse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tubereuse marki Caron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tubereuse marki Caron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Paris Jardins Romantiques Aftelier Boronia Single Solid Jean Patou 1000 Krizia Moods by Krizia Donna Pupa Very Flower Iris Fragonard Freesia Perfumer`s Workshop Samba Red Woman Opus Oils Burlesque: Gypsy Eclectic Collections Signs Caron Pois de Senteur DSH Perfumes LiLi Romane Vida Tiger Lily