Marki » C » orientalno - przyprawowe « Grupy

Poivre Caron dla kobiet

Poivre Caron dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 4

Poivre Caron dla kobiet Zdjęcia Poivre Caron dla kobiet Zdjęcia Poivre Caron dla kobiet Zdjęcia

Poivre marki Caron to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Poivre został wydany w 1954 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Morsetti. Nutami głowy są przyprawy, pieprz, goździk (przyprawa), goździk (roślina) i czerwony pieprz; nutami serca są nuty kwiatowe, geranium, róża, jaśmin, tuberoza, ylang-ylang i goździk (przyprawa); nutami bazy są nuty drzewne, opoponaks, wetyweria, drzewo sandałowe i mech dębowy.

Przyprawy Pieprz Goździk (przyprawa) Goździk (roślina) Czerwony pieprz

Nuty kwiatowe Geranium Róża Jaśmin Tuberoza Ylang-ylang Goździk (przyprawa)

Nuty drzewne Opoponaks Wetyweria Drzewo sandałowe Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Poivre by Caron.

Poivre Recenzje Perfum

cumartesi
cumartesi

Zauwazylam na stronie pewna prawidlowosc - negatywne opinie sa tak czesto minusowane, az znikna. Natomiast ostaja sie komentarze opiewajace w zachwyt nad perfumami. Moj komentarz wiec dlugo nie zostanie.
jesli chodzi o perfumy Poivre, to zachwycajaca jest tu jedynie cena - perfumy doczlapaly sie pierwszej dziesiatki najdrozszych perfum na swiecie. Jako namietny kupiec perfum niszowych, zaopatrzylam sie. Jestem rozczarowana. Roza i jasmin sa tu nieomal niewyczuwalne - jesli dobrze sie wwacha w zapach, to sprawny nos wyczuje tuberoze, a z nut kwiatowych przede wszystkim paskudne geranium. Zupelnie nie widze w nich nut drzewnych - nie czuje drzewa sandalowego. Nie czuje rowniez ylang-ylang, a na tym mi zalezalo. Chociaz zapach jest niewatpliwie cieply.
Co natomiast czuje? Swoja szafke z przyprawami. Wlasciwie gozdzik i pieprz sa tak dominujace, ze skutecznie morduja inne nuty. Zapach jest niezwykle korzenny, wrecz meski. Z pewnoscia ciekawy - rzadko sie trafia na takie zapachy na polkach drogeryjnych, ale to sa perfumy przeznaczone dla specyficznej grupy kobiet.
Na plus mozna zaliczyc niezniszalnosc - jeszcze nastepnego dnia czulam na sobie pieprz, jakbym wlasnie wysypala na siebie cale jego opakowanie. Pachna tak jakby do buteleczki z alkoholem wsypano gozdzik, pieprz, dodano odrobine miodu i wstrzasnieto.
Kompletnie nie rozumiem wygorowanej ceny. Prawdopodobnie moj nos nie jest tak wyrafinowany, jak powyzsze perfumy.

2017

Byłam go bardzo ciekawa, bo to jeden z najbardziej tajemniczych zapachów Carona – wersja vintage w przepięknym flakonie z wytłoczonymi ziarnami pieprzu to biały kruk, osiąga zawrotne ceny na ebay-u i wątpie, bym kiedykolwiek miała okazję ją poznać, poznałam natomiast wersję współczesną.

Dominującą nutą są goździki – najpierw w formie bardzo metalicznych kwiatów, a później korzennej, niesłodkiej przyprawy. Zapach jest nieco męski, wytrawny, przyprawowy brak mu zupełnie tradycyjnych ocieplaczy i słodkości w postaci wanilii czy ambry.

Dopiero pudrowo – szyprowa, cielesna baza przypomina, że był to zapach dedykowany głównie kobietom. Interesujący i piękny, choć kompletnie nie mój.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caron Poivre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caron Poivre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Poivre marki Caron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Poivre marki Caron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Sonia Rykiel Rykiel Homme Grey Serge Lutens Chergui Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Honey and the Moon Perfumer`s Workshop Samba Heat Women Ramon Molvizar Black Goldskin Avon Rare Rubies La Prairie Life Threads Gold Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Mysterieuse XII Jacomo Art Collection by Jacomo #08 Joop! Joop! Homme Hot Contact Express Reserve for Men D`Orsay L'Intrigante