Marki » C » orientalno - przyprawowe « Grupy

Poivre Caron dla kobiet

Poivre Caron dla kobiet

Poivre Caron dla kobiet Zdjęcia Poivre Caron dla kobiet Zdjęcia Poivre Caron dla kobiet Zdjęcia

Poivre marki Caron to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Poivre został wydany w 1954 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Morsetti. Nutami głowy są przyprawy, pieprz, goździk (przyprawa), goździk (roślina) i czerwony pieprz; nutami serca są nuty kwiatowe, geranium, róża, jaśmin, tuberoza, ylang-ylang i goździk (przyprawa); nutami bazy są nuty drzewne, opoponaks, wetyweria, drzewo sandałowe i mech dębowy.

Przyprawy Pieprz Goździk (przyprawa) Goździk (roślina) Czerwony pieprz

Nuty kwiatowe Geranium Róża Jaśmin Tuberoza Ylang-ylang Goździk (przyprawa)

Nuty drzewne Opoponaks Wetyweria Drzewo sandałowe mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Poivre by Caron.

Poivre Recenzje Perfum

Byłam go bardzo ciekawa, bo to jeden z najbardziej tajemniczych zapachów Carona – wersja vintage w przepięknym flakonie z wytłoczonymi ziarnami pieprzu to biały kruk, osiąga zawrotne ceny na ebay-u i wątpie, bym kiedykolwiek miała okazję ją poznać, poznałam natomiast wersję współczesną.

Dominującą nutą są goździki – najpierw w formie bardzo metalicznych kwiatów, a później korzennej, niesłodkiej przyprawy. Zapach jest nieco męski, wytrawny, przyprawowy brak mu zupełnie tradycyjnych ocieplaczy i słodkości w postaci wanilii czy ambry.

Dopiero pudrowo – szyprowa, cielesna baza przypomina, że był to zapach dedykowany głównie kobietom. Interesujący i piękny, choć kompletnie nie mój.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caron Poivre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caron Poivre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Poivre marki Caron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Poivre marki Caron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Hugo Boss Hugo Dark Blue Monotheme Fine Fragrances Venezia Pure Cacao Serge Lutens Five O`Clock Au Gingembre Karl Lagerfeld KL Homme Fred Hayman Touch for Men Dolce&Gabbana D&G Anthology La Force 11 L`Artisan Parfumeur Al Oudh Smell Bent Horny Little Devil Demeter Fragrance Cinnamon Bark Vicky Tiel Venus De L'Amour SoOud Asmar LR Jungle Man