Marki » C » kwiatowe « Grupy

Pois de Senteur Caron dla kobiet

Pois de Senteur Caron dla kobiet

Mam: 2

Pois de Senteur marki Caron to kwiatowe perfumy dla kobiet. Pois de Senteur został wydany w 1927 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ernest Daltroff. Nutami głowy są hiacynt, esencja różana i cyklamen; nutami serca są jaśmin i konwalia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, cedr virginia, wanilia i lima.

Hiacynt Esencja różana Cyklamen

Jaśmin Konwalia

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia Wanilia Lima

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pois de Senteur by Caron.

Pois de Senteur Recenzje Perfum

Zapach miał być odzwierciedleniem zapachu groszku pachnącego (fr. pois de senteur). Kojarzę zapach tego kwiatu z ogrodu mojej mamy - jest słodki i dziewczęcy - Pois de Senteur nie ma z nim absolutnie nic wspólnego.

To dość ciężki, pudrowy zapach z dominującą, przykurzoną różą i sandałowo - piżmową bazą - dla wielbicielek pudru i vintage, bo nie ma w nim absolutnie nic nowoczesnego.

Niestety jest raczej mało intensywny - dość dobrze trzyma się skóry, ale tworzy raczej mgiełkę niż solidny ogon.

Pois de Senteur by Caron 5.00 out of 5 based on 4 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caron Pois de Senteur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caron Pois de Senteur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pois de Senteur marki Caron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pois de Senteur marki Caron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Fragile Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - Dis Moi, Miroir Jean Charles Brosseau Ombre Rose L'Original Aveda Desert Pure-Fume Dune Primrose L`Erbolario Mimosa Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Joy Chloe Chloe Lisy Aroma M Geisha Blanche Givenchy Dance with Givenchy Tallulah Jane Leotie Acqua di Parma Acqua di Parma Magnolia Nobile Special Edition Novaya Zarya Elena