Marki » C » orientalno - przyprawowe « Grupy

Parfum Sacre Eau de Parfum Intense Caron dla kobiet

Parfum Sacre Eau de Parfum Intense Caron dla kobiet

cynamonowy
Parfum Sacre Eau de Parfum Intense Caron dla kobiet Zdjęcia Parfum Sacre Eau de Parfum Intense Caron dla kobiet Zdjęcia Parfum Sacre Eau de Parfum Intense Caron dla kobiet Zdjęcia Parfum Sacre Eau de Parfum Intense Caron dla kobiet Zdjęcia

Parfum Sacre Eau de Parfum Intense marki Caron to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Parfum Sacre Eau de Parfum Intense został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są kardamon, cynamon i pieprz; nutami serca są przyprawy, róża i jaśmin; nutami bazy są piżmo, wanilia i mirra.

Kardamon Cynamon Pieprz

Przyprawy Róża Jaśmin

Piżmo Wanilia Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Parfum Sacre Eau de Parfum Intense by Caron.

Parfum Sacre

Parfum Sacre Eau de Parfum Intense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caron Parfum Sacre Eau de Parfum Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caron Parfum Sacre Eau de Parfum Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Parfum Sacre Eau de Parfum Intense marki Caron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Parfum Sacre Eau de Parfum Intense marki Caron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Cacharel Noa Gold S.T. Dupont Signature for Men Hugh Parsons Old England Hummer H2 Giorgio Armani Onde Mystere L`Artisan Parfumeur Navegar Tesori d`Oriente Te Verde DSH Perfumes Poivre CB I Hate Perfume AmBrosius SoOud Hajj Hilde Soliani Saaliiisssiimo DSH Perfumes December