Marki » C » orientalno - przyprawowe « Grupy

Parfum Sacre Caron dla kobiet

cynamonowy
dymny
Parfum Sacre Caron dla kobiet Zdjęcia

Parfum Sacre marki Caron to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Parfum Sacre został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są pieprz i cynamon; nutą serca jest róża; nutami bazy są mirra i piżmo.

Pieprz Cynamon

Róża

Mirra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Parfum Sacre by Caron.

Parfum Sacre Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caron Parfum Sacre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caron Parfum Sacre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Parfum Sacre marki Caron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Parfum Sacre marki Caron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Laura Biagiotti Roma Burberry London for Men Salvador Dali Le Roy Soleil Parfumerie Generale PG21 Felanilla Yves Saint Laurent Opium Elixir Voluptueux Baldessarini Strictly Private Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 5: Bois de Chocolat Ayala Moriel Razala Neil Morris October Jovan Satisfaction for Men A Perfume Organic Mejica DSH Perfumes December