Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Nuit de Noel Caron dla kobiet

Nuit de Noel Caron dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 4

żółtych kwiatów

Nuit de Noel marki Caron to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nuit de Noel został wydany w 1922 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ernest Daltroff. Nutami głowy są ylang-ylang, esencja różana i jaśmin; nutami serca są drzewo sandałowe i mech dębowy; nutami bazy są piżmo i ambra.

Ylang-ylang Esencja różana Jaśmin

Drzewo sandałowe Mech dębowy

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nuit de Noel by Caron.

Nuit de Noel Recenzje Perfum

Testowałam ekstrakt vintage. Miałam wcześniej współczesną edt, ale zapach był tak blady i słaby, że właściwie nie pozostawił po sobie najmniejszego wrażenia.

Ekstrakt to inna bajka – początek jest aldehydowy, z wyraźnym jaśminem i różą i dość mocno przypomina mi Chanel no 5. Później pojawia się irys, drewno sandałowe i wanilia – zapach robi się coraz bardziej pudrowy, gęsty i przykurzony - mimo dużej ilości wanilii nie jest ani odrobinę jadalny.

Jest piękny i bardzo trwały. Z Gwiazdką poza nazwą nic go w moim odczuciu nie łączy – mogę go sobie wyobrazić na pięknej, przedwojennej damie, skrapiającej się nim przed udaniem się na bożonarodzeniowe przyjęcie gdzieś w obsypanym śniegiem Paryżu, bo Nuit de Noel to przede wszystkim nieco chłodny zapach burżuazyjnej elegancji – a Gwiazdka to dla mnie święto ciepła i bliskości i tego mi zapach Carona nie obiecał.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caron Nuit de Noel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caron Nuit de Noel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nuit de Noel marki Caron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nuit de Noel marki Caron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique Givenchy Organza First Light Serge Lutens Fleurs de Citronnier Jacomo Paradox Green Carolina Herrera CH Marc Jacobs Marc Jacobs Perfume Essence Chopard Wish Magical Nights Estée Lauder Private Collection Amber Ylang Ylang Liz Claiborne Liz Giorgio Armani Idole d`Armani Eau de Toilette Rasasi Al Taif Strange Invisible Perfumes Moon Garden