Marki » C » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

Nocturnes de Caron Caron dla kobiet

Nocturnes de Caron Caron dla kobiet

aldehydowy
żółtych kwiatów
Nocturnes de Caron Caron dla kobiet Zdjęcia Nocturnes de Caron Caron dla kobiet Zdjęcia Nocturnes de Caron Caron dla kobiet Zdjęcia Nocturnes de Caron Caron dla kobiet Zdjęcia

Nocturnes de Caron marki Caron to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. Nocturnes de Caron został wydany w 1981 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Gerard Lefort. Nutami głowy są pomarańcza, esencja różana, neroli i aldehydy; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang i tuberoza; nutami bazy są wetyweria, piżmo i drzewo sandałowe.

Pomarańcza Esencja różana Neroli Aldehydy

Jaśmin Ylang-ylang Tuberoza

Wetyweria Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nocturnes de Caron by Caron.

Nocturnes de Caron Recenzje Perfum

Piękny zapach - na mnie to głównie aldehydy, których nie widzę w składzie - miękkie, słodkie, otulające pudrowo-mydlaną kołderką.

Jest też sporo białych kwiatów - głównie tuberoza i jaśmin, ale są również kremowe i miękkie.

Całość nosi się świetnie, zapach z klasą. Niestety, jest nietrwały.

Testowałam wersję z obrazka - z czarnym, plastikowym korkiem, pochodzi ona prawdopodobnie z lat 80. Niestety nie wiem, jak sprawują się nowsze wersje.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caron Nocturnes de Caron, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caron Nocturnes de Caron, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nocturnes de Caron marki Caron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nocturnes de Caron marki Caron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Rochas Madame Rochas Balenciaga Le Dix Perfume Revlon Charlie Yves Saint Laurent Opium Guerlain Shalimar Versace Gianni Versace Liz Claiborne Liz Claiborne Chanel Chanel N°5 Revlon Jontue Revlon Intimate Jacques Bogart One Man Show Dana Tabu Clinique Aromatics Elixir Aramis Aramis Hermes Elixir des Merveilles Roberto Capucci Yendi Tom Ford Black Orchid Van Cleef & Arpels First Hermes Caleche Chanel Chanel No 5 Eau de Toilette