Marki » C » kwiatowe « Grupy

Narcisse Blanc Caron dla kobiet

Narcisse Blanc Caron dla kobiet

Narcisse Blanc marki Caron to kwiatowe perfumy dla kobiet. Narcisse Blanc został wydany w 1923 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ernest Daltroff. Nutami głowy są pomarańcza, neroli, kwiat pomarańczy i petitgrain; nutami serca są jaśmin, esencja różana i lima; nutami bazy są wetyweria, piżmo, drzewo sandałowe, irys i ambra.

Pomarańcza Neroli Kwiat pomarańczy Petitgrain

Jaśmin Esencja różana Lima

Wetyweria Piżmo Drzewo sandałowe Irys Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Narcisse Blanc by Caron.

Narcisse Blanc Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caron Narcisse Blanc, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caron Narcisse Blanc, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Narcisse Blanc marki Caron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Narcisse Blanc marki Caron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Forever and Ever Emanuel Ungaro Fleur de Diva Abercrombie & Fitch Classic Fragonard Rose de Mai Honore des Pres Bonte`s Bloom Il Profvmo Osmo Scents Nymphea Antica Farmacista Orange Blossom, Lilac & Jasmine Kate Spade Kate Spade Caron Acaciosa Norma Kamali Violette Lucienne Von Doz Lucienne Vicky Tiel Destine