Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

N`Aimez Que Moi Caron dla kobiet

N`Aimez Que Moi Caron dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 1

N`Aimez Que Moi marki Caron to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. N`Aimez Que Moi został wydany w 1916 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ernest Daltroff. Nutami głowy są róża, fiołek i bez; nutami serca są irys, cedr, wetyweria i drzewo sandałowe; nutami bazy są wanilia, ambra, piżmo i mech dębowy.

Róża Fiołek Bez

Irys Cedr Wetyweria Drzewo sandałowe

Wanilia Ambra Piżmo mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about N`Aimez Que Moi by Caron.

N`Aimez Que Moi Recenzje Perfum

Zapach z 1916 roku, ponoć szyprowo – kwiatowy, ja jednak szypru tutaj nie czuję. Cała kompozycja to róża zmieszana z fiołkiem na ciepłej, zmysłowej sandałowo – pudrowej bazie.

Nieco duszny, niedzisiejszy, wyraźnie retro. Testowałam współczesny ekstrakt – oryginał był pewnie jeszcze bardziej zakurzony. Piękny – niczym podróż w czasie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caron N`Aimez Que Moi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caron N`Aimez Que Moi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum N`Aimez Que Moi marki Caron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu N`Aimez Que Moi marki Caron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Christian Dior Diorella Kylie Minogue Darling Jean Patou Enjoy Yves Rocher Comme une Evidence Kate Moss Kate by Kate Moss Luxury Edition Sisley Eau du Soir 2007 Clinique Aromatics Elixir Sheer Velvet Philtre Sensuel Novaya Zarya Krasnaya Moskva Perfumer`s Workshop Samba Nova Bruno Acampora Prima T Atkinsons Euforia Jean Patou Normandie