Marki » C » kwiatowe « Grupy

Muguet du Bonheur Caron dla kobiet

Muguet du Bonheur Caron dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

Muguet du Bonheur Caron dla kobiet Zdjęcia Muguet du Bonheur Caron dla kobiet Zdjęcia Muguet du Bonheur Caron dla kobiet Zdjęcia Muguet du Bonheur Caron dla kobiet Zdjęcia

Muguet du Bonheur marki Caron to kwiatowe perfumy dla kobiet. Muguet du Bonheur został wydany w 1952 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Morsetti. Nutami głowy są neroli, bergamotka, konwalia i kwiat pomarańczy; nutami serca są jaśmin, esencja różana, bez, magnolia i konwalia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i heliotrop.

Neroli Bergamotka Konwalia Kwiat pomarańczy

Jaśmin Esencja różana Bez Magnolia Konwalia

Piżmo Drzewo sandałowe Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Muguet du Bonheur by Caron.

Muguet du Bonheur Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caron Muguet du Bonheur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caron Muguet du Bonheur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Muguet du Bonheur marki Caron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Muguet du Bonheur marki Caron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Baby Rose Jeans L`Artisan Parfumeur Fleur d`Oranger 2007 Tommy Hilfiger Dreaming Pearl Miya Shinma Hana Prescriptives Flirt Guerlain Aqua Allegoria Tiare Mimosa Les Parfums de Rosine Pousierre de Rose Bruno Acampora Jasmin John Galliano John Galliano Eau de Toilette D`Orsay Tilleul Friction de Nuit La Bouquetiere Tendre est la Nuit Saffron James Nani