Marki » C » aromatyczne « Grupy

Les Plus Belles Lavandes de Caron Caron dla mężczyzn

Les Plus Belles Lavandes de Caron Caron dla mężczyzn

Les Plus Belles Lavandes de Caron marki Caron to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Les Plus Belles Lavandes de Caron został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Richard Fraysse. Nutę głowy stanowi lawenda; nutami serca są lawenda i wanilia; nutami bazy są piżmo i ambra.

Lawenda

Lawenda Wanilia

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Plus Belles Lavandes de Caron by Caron.

Les Plus Belles Lavandes de Caron Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caron Les Plus Belles Lavandes de Caron, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caron Les Plus Belles Lavandes de Caron, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Plus Belles Lavandes de Caron marki Caron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Plus Belles Lavandes de Caron marki Caron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Banana Republic Slate Sonia Rykiel Rykiel Homme Van Heusen Van Heusen Airness Cool Instinct Michael Jordan 23 Aubusson Aubusson Man in Blue Penhaligon`s Lavandula Lanvin L`Homme Sport Animale Chaleur d`Animale pour Homme Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fogile di Basilico Boadicea the Victorious The Exclusives Intuitive Parfums Berdoues Lavandula Vera