Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Le 3` Homme de Caron Caron dla mężczyzn

Le 3` Homme de Caron Caron dla mężczyzn

Le 3` Homme de Caron Caron dla mężczyzn Zdjęcia

Le 3` Homme de Caron marki Caron to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Le 3` Homme de Caron został wydany w 1985 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi i mandarynka; nutami serca są lawenda, goździk (przyprawa) i kolendra; nutami bazy są wetyweria i mech dębowy.

Bergamotka Cytryna Amalfi Mandarynka

Lawenda Goździk (przyprawa) Kolendra

Wetyweria Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le 3` Homme de Caron by Caron.

Pasha de Cartier

Le 3` Homme de Caron Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caron Le 3` Homme de Caron, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caron Le 3` Homme de Caron, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le 3` Homme de Caron marki Caron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le 3` Homme de Caron marki Caron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Annick Goutal Mandragore Ella Mikao Yujin Sting Aveda Chakra 2 Attraction Etat Libre d`Orange Antiheros Etat Libre d`Orange Tom of Finland Houbigant Navigator Stephanie de Saint-Aignan Voleur de Ciels Carthusia Ligea la Sirena Julian Rouas Versailles Pal Zileri Collezione Privata Colonia Purissima Ralph Lauren Big Pony 4 Davidoff Champion