Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

L'Eau Cologne Caron dla kobiet i mężczyzn

L'Eau Cologne Caron dla kobiet i mężczyzn

morski
L'Eau Cologne Caron dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia L'Eau Cologne Caron dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia L'Eau Cologne Caron dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

L'Eau Cologne marki Caron to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, L'Eau Cologne został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Richard Fraysse. Nutami głowy są nuty morskie, bergamotka i Żółta mandarynka; nutami serca są petitgrain, neroli i rozmaryn; nutami bazy są cedr, wetyweria i piżmo.

Nuty morskie Bergamotka Żółta mandarynka

Petitgrain Neroli Rozmaryn

Cedr Wetyweria Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Eau Cologne by Caron.

L'Eau Cologne Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caron L'Eau Cologne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caron L'Eau Cologne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Eau Cologne marki Caron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Eau Cologne marki Caron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Annick Goutal Eau du Sud Givenchy Eau Torride Puma Puma Limited Edition Man Avon Wish of Happiness Giorgio Armani Emporio Armani Red Pour Lui (White) Acqua di Genova Acqua di Genova, Colonia Classica Ocean Pacific Endless Ocean Pacific for Men Bond No 9 Nouveau Bowery Ayala Moriel Sabotage Cale Fragranze d’Autore Tepidarium Illume Happiology Bamboo & Agave Dorin Roses des Vents Nord