Marki » C » kwiatowe « Grupy

Fleur de Rocaille (1993) Caron dla kobiet

Fleur de Rocaille (1993) Caron dla kobiet

żółtych kwiatów
Fleur de Rocaille (1993) Caron dla kobiet Zdjęcia

Fleur de Rocaille (1993) marki Caron to kwiatowe perfumy dla kobiet. Fleur de Rocaille (1993) został wydany w 1993 roku. Nutami głowy są gardenia, fiołek i aldehydy; nutami serca są mimoza, irys, bez, jaśmin, ylang-ylang, konwalia, róża i goździk (roślina); nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, cedr, piżmo i mech dębowy.

Gardenia Fiołek Aldehydy

Mimoza Irys Bez Jaśmin Ylang-ylang Konwalia Róża Goździk (roślina)

Drzewo sandałowe Ambra Cedr Piżmo mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur de Rocaille (1993) by Caron.

Fleur de Rocaille (1993) Recenzje Perfum

AlexGGS
AlexGGS

To zapach, który przeniósł mnie w czasie. Pamiętam, że w latach dziewięćdziesiątych podobał mi się. Ale więcej poza miłym wrażeniem w głowie nie pozostało.W pierwszym momencie jest mocny. Uderzył mnie w nozdrza bukietem kwiatów. Aż gęsty, zawiesisty. Potem nieco cichnie.
Wydaje mi się ,że czuć gardenię, ylang-ylang, trochę jaśminu. Zastanawiająca i nieoczywista słodycz może być mimozą. Ale ja czuję miód, ale nie taki mocny, chropowaty, tylko lekki, może akacjowy. On cały czas trwa w bazie, lecz nigdy nie wybija się na pierwszy plan. Czuję też brzoskwinię. Taką puchatą z przełamaną pestką ,z której wygląda na nas biały, gorzkawy środek(a może to cedr za to odpowiada?).
Parę godzin trzyma się na mnie łagodniejąc powoli.
Przywiódł mi na myśl trochę Jour d`Hermes Absolu (dzięki tej puchatej brzoskwince, chociaż w opisie nut jest kwiat moreli :-) i dodatkowo łącznikiem jest jaśmin i gardenia), a trochę Gucci Rush (dzięki tej nieoczywistej słodyczy, chropowatości; tak bardziej wrażeniowo, bo łączy je w opisie nut tylko gardenia i jaśmin).
To taki mały , skalny, żółty kwiatek osadzony na twardej i chropowatej skale.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caron Fleur de Rocaille (1993), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caron Fleur de Rocaille (1993), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur de Rocaille (1993) marki Caron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur de Rocaille (1993) marki Caron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Sisley Soir de Lune Guerlain Samsara Eau de Parfum Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Forever and Ever Cacharel Eden Guerlain L'Heure Bleue Cacharel Anais Anais Cartier So Pretty Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Chanel Coco Eau de Parfum Givenchy Organza Indecence Calvin Klein Eternity The Different Company Sublime Balkiss Narciso Rodriguez Narciso Bvlgari Black Chanel Chanel No 19 Eau de Parfum Hugo Boss Deep Red Christian Dior Dune Montale Dark Purple Caron Aimez - Moi M. Micallef Patchouli