Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

En Avion Caron dla kobiet

En Avion Caron dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 1

En Avion marki Caron to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. En Avion został wydany w 1932 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ernest Daltroff. Nutami głowy są neroli, róża, goździk (roślina) i pomarańcza; nutami serca są jaśmin, kwiat pomarańczy i bez; nutami bazy są ambra, opoponaks, drzewo sandałowe i piżmo.

Neroli Róża Goździk (roślina) Pomarańcza

Jaśmin Kwiat pomarańczy Bez

Ambra Opoponaks Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about En Avion by Caron.

Tabac Blond

En Avion Recenzje Perfum

Perfumy z zamierzchłej epoki, powstały jako hołd dla pierwszych kobiet-lotników, ale nie mają nic wspólnego z lekkością i powietrzem, raczej z buduarem ówczesnych bohaterek przestworzy.

Są bardzo gęste, pudrowe, zakurzone. Początek jest lekko kwaskowaty – pomarańczowo – jaśminowy, a później to już cudowna mydlana mieszanka goździków, drewna sandałowego i piżma. Testowałam współczesny ekstrakt.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caron En Avion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caron En Avion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum En Avion marki Caron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu En Avion marki Caron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Puma Flowing Ralph Lauren Lauren Style Dana Lutece Arrogance Glamour Floris China Rose Washington Tremlett Iris Absolute Nicolai Parfumeur Createur Maharadjah Scents of Time Maya JoAnne Bassett Marie Antoinette Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Creed Angelique Encens Anucci Anucci Femme