Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Eaux de Caron Pure Caron dla kobiet i mężczyzn

Eaux de Caron Pure Caron dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 2 Chcę: 5

Eaux de Caron Pure marki Caron to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eaux de Caron Pure został wydany w 1996 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i brazylijskie drzewo różane; nutami serca są gałka muszkatołowa, frezja i nuty owocowe; nutami bazy są drzewo sandałowe, drzewo gwajakowe i cedr virginia.

Bergamotka Mandarynka Brazylijskie drzewo różane

Gałka muszkatołowa Frezja Nuty owocowe

Drzewo sandałowe Drzewo gwajakowe Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eaux de Caron Pure by Caron.

Eaux de Caron Pure Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caron Eaux de Caron Pure, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caron Eaux de Caron Pure, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eaux de Caron Pure marki Caron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eaux de Caron Pure marki Caron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Azzaro Azzaro Now Men Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - Miroir Des Vanites Paco Rabanne Ultraviolet Fluoressence for Men Aveda Yatra Gap The Natural Saint Amour Si Pure Pour Homme Animale Azul Lotto Gravity Power for Men Czech & Speake Cuba Tous Tous Man Sport D.S. & Durga Cowboy Grass Huitieme Art Parfums Fareb