Marki » C » cytrusowe « Grupy

Eaux de Caron Fraiche Caron dla kobiet

Eaux de Caron Fraiche Caron dla kobiet

ziołowy
Eaux de Caron Fraiche Caron dla kobiet Zdjęcia

Eaux de Caron Fraiche marki Caron to cytrusowe perfumy dla kobiet. Eaux de Caron Fraiche został wydany w 1997 roku. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, cytryna amalfi, mandarynka, tymianek i bazylia; nutami serca są jaśmin, gałka muszkatołowa i esencja różana; nutami bazy są dąb, piżmo i mech dębowy.

Bergamotka Grejpfrut Cytryna Amalfi Mandarynka Tymianek Bazylia

Jaśmin Gałka muszkatołowa Esencja różana

Dąb Piżmo Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eaux de Caron Fraiche by Caron.

Eaux de Caron Fraiche Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caron Eaux de Caron Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caron Eaux de Caron Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eaux de Caron Fraiche marki Caron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eaux de Caron Fraiche marki Caron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Estée Lauder Alliage Sport Guerlain Aqua Allegoria Lemon Fresca Oscar de la Renta Oscar Citrus Carolina Herrera 212 H2O O Boticario Nativa Spa  Mandarin + Damask Tonatto Profumi Iss Creed Bois de Cedrat Jalaine Citrus Dream Penhaligon`s Eau de Cologne Bronnley Lemon & Neroli I Profumi di Firenze Limone di Sicilia Adolfo Dominguez Azahar